לאחר שנות וותק רבות בלימוד אנגלית והכנה לבחינות אקדמיות, הקימה אורית שבח את בית הספר TopPrep. אנו מקפידים להשתמש בעזרי ההוראה ובמרצים המובילים בשוק. הקורסים משלבים ידע אקדמי נרחב יחד עם תפיסה לימודית אפקטיבית, המבליטה את איכות בית הספר. מעבר לרמת הלימודים הגבוהה, איכות המרצים ותנאי הלימוד הטובים, הקורסים מלווים במערכת לימוד מתקדמת ומקיפה המקנה לתלמיד סביבת תרגול זמינה המתאימה לצרכיו השונים.

TopPrep מתמחה בתחומים הבאים:

יש המון מרצים לאנגלית, אבל אנחנו מחפשים את ה-Top שבהם. אנו חושבים שלא מספיק לתת לתלמידים שלנו קורסים איכותיים ומובנים היטב, חומרי לימוד מוקפדים ושיטות למידה אפקטיביות. מעל כל אלו נמצאים צוות המורים ומפתחי התכנים של TopPrep. אנו מראיינים עשרות מועמדים שנמצאו עונים על הקריטריונים שלנו, בוחרים מבינהם רק בודדים שעוברים תוכנית הכשרה מקיפה בליווי מוקפד וזאת כדי לוודא שאתם תקבלו את המרצים הכי טובים שיובילו אתכם להצלחה.

אוון גורדון

דובר אנגלית שפת אם, מורה מקצועי לאנגלית עסקית, בעל ניסיון עסקי אותו רכש בחו”ל שנים רבות ובעל תואר ראשון במסחר מאוניברסיטת ויטווטרסרנד שביוהנסבורג.

מנכ”ל לשעבר בחברה בה כיהן 14 שנים. בנוסף, אוון ייסד מספר חברות והוא מעורה בכל ההיבטים השונים של עולם העסקים, כולל כספים, שיווק, מכירות, משאבי אנוש, שירות לקוחות ועוד. הוא עבד במחלקת השיווק והמכירות של חברה רב-לאומית ובישראל שימש בתפקידי הוראה ומינהל בתעשייה הישראלית המקומית, במסגרתה לימד אנגלית עסקית בחמש השנים האחרונות.
הוא שמח מאוד ללמד אנגלית עסקית בישראל ובכך לסייע לשוק העבודה הישראלי לשפר את יכולתו לתקשר ביעילות באנגלית מדוברת ועסקית ולקרוא ולכתוב אימיילים.

אורית שבח

המייסדת של TopPrep, המתמחה בהכנה לבחינות מתקדמות באנגלית (GMAT ,TOEFL,אמי”ר ואמיר”ם) ובשיעורים פרטיים באנגלית לכל הרמות. עוסקת בתחום האנגלית כבר למעלה מ-12 שנים. כמדריכת אנגלית בקורסים שונים סייעה לתלמידים מצטיינים להגשים את חלומם ולהתקבל לתכניות הלימוד הטובות בעולם כגון הארוורד, סטנפורד, וורטון וברקלי. כמו כן, אורית סייעה לתלמידים רבים לשפר את רמתם באנגלית ואת ציוניהם. בוגרת תואר ראשון ושני בבלשנות וספרות אנגלית. הדריכה במשך שנים קורסי GMAT וסדנאות TOEFL בחברה מובילה להכנה לבחינות, שם ניהלה גם את תחום ה-GMAT המילולי: היא פיתחה מערכי שיעור, כתבה חומרי לימוד והכשירה מדריכים. בנוסף, אורית הדריכה קורסי אמי”ר ולימדה אנגלית ברמות שונות בבית ספר מוכר לשפות. בין תלמידיה היו מנהלים בכירים.

חמוטל ילין

בוגרת תואר ראשון בספרות ובלשנות אנגלית ותואר שני בספרות אנגלית מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, שניהם בהצטיינות. בעלת ניסיון של למעלה מעשרים וחמש שנה בהוראת אנגלית לכל הגילים ולכל הרמות, במסגרות פרטיות וקבוצתיות, וניסיון של כמעט עשור בהכנת תלמידים לבחינות מתקדמות באנגלית (אמי”ר, אמיר”ם, TOEFL, IELTS ו-GMAT). כמו כן, עוסקת בפיתוח ובכתיבה של חומרי לימוד באנגלית. בנוסף, חמוטל היא בעלת תעודה בתרגום ובעריכת תרגום מאוניברסיטת תל אביב ומתמחה בעיקר בתרגום ספרי נוער, מדע בדיוני ופנטזיה. חמוטל מאמינה שכל תלמיד, בכל רמה, יכול להגיע לשיפור משמעותי גם בתקופה קצרה עם ההכוונה הנכונה.

אלי עזרא

אלי עזרא

דובר אנגלית שפת אם (אוסטרליה), מתמחה בהוראת אנגלית כללית ועסקית, בדגש על שימוש טבעי ופרקטי בשפה. בעל ניסיון רחב בהוראה לתלמידים בכל הרמות, מבני נוער ומהגרים ועד אנשי עסקים.
אלי הוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים מטעם האוניברסיטה לטכנולוגיה בסידני, שאותו סיים בהצטיינות, ותעודת CELTA ממרכז ההכשרה האוסטרלי להוראת אנגלית כשפה זרה. הוא לימד בשלל מסגרות, בהן המכללה הוותיקה והיוקרתית ביותר ללימוד אנגלית באוסטרליה. אלי העביר קורס אנגלית עסקית לתלמידים מכל רחבי העולם שבסופו תלמידיו ניגשו למבחן מטעם לשכת המסחר של לונדון. הניסיון העסקי שלו כולל גם הכשרת חברות ממגוון דיסציפלינות, כולל חברות טכנולוגיית מידע מהונג קונג, יפן, ישראל, אוסטרליה וארה”ב. בנוסף, אלי הוביל משא ומתן ברמה הבכירה בכמה מהחברות הגדולות והיוקרתיות ביותר באוסטרליה.
אלי מאמין ששפה היא מיומנות שכל אדם שמוכן ללמוד יכול לרכוש וליישם במהירות וביעילות ושהלמידה יכולה וצריכה להיות אינטראקטיבית ומהנה.

 אושרה עדן יוסף 

בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית ו- BA כללי בלימודי מסופוטמיה מאוניברסיטת תל אביב. דוברת עברית, אנגלית ורוסית כשפות אם. לאושרה ניסיון רב שנים כמדריכה קבוצות ויחידנים להכנה למבחני אמי”רואמיר”ם ולימודי אנגלית. בנוסף, אושרה היא מאמנת אישית העוסקת באימון קוגניטיבי, אישי וקבוצתי, לשפה האנגלית. כמדריכה וקואצ’רית היא שמה דגש על הקניית ביטחון, חשיבה חיובית וסיגול הרגלים מקדמים ללמידה. האני מאמין של אושרה הוא שהתהליך קובע את התוצאה, במידה והתלמיד בוחר לעשות תהליך מדויק ונכון ומקדיש לתהליך זמן והשקעה כמיטב יכולתו, התוצאה תהיה בהתאם.

תמי ניניו

בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך מיוחד מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני בהצטיינות בבלשנות אנגלית מאוניברסיטת בר-אילן. בעלת ניסיון של למעלה מעשרים שנה בהוראת אנגלית לכל הגילים והרמות, במסגרות פרטיות וקבוצתיות, בדגש על הוראת תלמידים לקויי למידה והכנה לבחינות באנגלית, כגון בגרות, אמי”ר, אמיר”ם, TOEFL ו-GMAT.מרצה לאנגלית במרכז הבינתחומי ובסמינר הקיבוצים. כמו כן, עוסקת בפיתוח ובכתיבה של חומרי לימוד. תמי מאמינה בלימוד שיטתי של החומר הדרוש לשם הצלחה בבחינה, פירוקו לחלקים והנגשתו לתלמידים השונים לפי רמתם וסגנון הלמידה שלהם.

קנדל ויגודה

קנדל ויגודה

דוברת אנגלית שפת אם, מורה לאנגלית עסקית ואקדמית, בעלת ניסיון נרחב בכתיבה, הכולל כתיבת דוחות, מאמרים, נאומים, הודעות לעיתונות וכן כתיבה שיווקית באינטרנט, עם התמחות בכל הקשור לתקשורת, תחום שבו צברה ניסיון של שלושים שנה.
לקנדל יש ניסיון רב ומגוון בעבודה עם ענפי תעשייה שונים, כגון פלדה, אלקטרוניקה, נייר, בריאות, טיפוח, יהלומים ועוד רבים אחרים. בנוסף לעיסוקה בכתיבה עסקית ועיתונאית, קנדל פיתחה כלי תקשורת אלקטרוניים עבור כמה חברות ישראליות.
קנדל היא בעלת תואר ראשון במדעי המדינה באוניברסיטת מקמאסטר שבקנדה, שאותו סיימה בהצטיינות, ותואר שני בתקשורת מאוניברסיטת סירקוז שבארצות הברית.

מעיין אביב

מרצה לאנגלית מדוברת ב-TopPrep וראש התחום. מורה בעלת ניסיון רב שנים בלימוד אנגלית. היא גם מורה במערכת החינוך ונמנית על צוות האנגלית של בית הספר בו מלמדת. היא מחזיקה תעודת בגרות בינלאומית מתיכון אמריקאי בו למדה בחו”ל, שם רכשה את השכלתה באנגלית בכלל ובאנגלית מדוברת בפרט. במסגרת עבודתה בחברה אמריקאית וכן כדיילת אויר במשך 5 שנים באל על וביקוריה במעל 30 מדינות, צברה ניסיון והיכרות מקצועיים עם השפה האנגלית על בוריה. מעיין מתמחה בפיתוח תכנים וקורסים ומאמינה שכל אחד יכול ללמוד אנגלית. היא שמה את הדגש על למידה מהנה וחווייתית כדי להשיג תוצאות מקסימליות.

דניאל ברכר

דובר 11 שפות, מחזיק בתואר שני כפול בתחום חקר שפות וספרות עולם, ובעל תעודת הוראה מאוניברסיטת הלסינקי בפינלנד, ברכר צבר ותק של למעלה מ-15 שנה בהוראת שפות והדרכת קבוצות בשפה האנגלית. עסק בתרגום, תימלול, עריכה, הגהה ולקטורה עבור מספר הוצאות ספרים וערוצי טלוויזיה בארץ ובחו”ל. מיומן בהצבת יעדים יחד עם תלמידיו והשגתם.

נטע טולדנו

דוברת אנגלית שפת אם, כמו גם איטלקית וצרפתית. גדלה במערב אפריקה ובארצות הברית, שם למדה עד התיכון. סטודנטית לספרות אנגלית ותיאטרון באוניברסיטת תל אביב ובעלת ניסיון בהוראת אנגלית ברמות שונות, כולל הכנה למבחני אמי”ר ואמיר”ם ולמבחני אוניברסיטת קיימברידג’ לרמת השליטה הגבוהה ביותר בשפה (רמה C1). כמו כן היא כותבת תוכן שיווקי לאוניברסיטת UoPeople בארה”ב.
נטע מאמינה שעם הומור ויצירתיות כל נושא יכול להיות מעניין, וכמורה וחובבת שפות מושבעת היא משתמשת בתשוקה העזה שלה לתחום כדי להפוך את תהליך הלמידה למהנה ככל האפשר.

עומר טננהאוז

בוגר תואר ראשון בתוכנית המצטיינים הרב-תחומית במדעי הרוח ובאמנויות מאוניברסיטת תל אביב (בהצטיינות יתרה) ותואר שני בכתיבה יוצרת מאוניברסיטת איסט אנגליה (בהצטיינות), התוכנית היוקרתית ביותר באנגליה לכתיבה יוצרת.
במסגרת לימודיו בחו”ל צבר ניסיון הן בשימוש יומיומי באנגלית מדוברת והן בשימוש אקדמי ויצירתי באנגלית כתובה. בנוסף, הוא עסק בעריכה ובהגהה של ספר שיצא לאור באנגליה.
עומר מלמד שיעורים פרטיים באנגלית לכל הרמות, ממתחילים ועד סטודנטים במוסדות אקדמיים, ושיעורי הכנה למבחני IELTS ו-TOEFL.
כחובב שפות מושבע, אשר בעצמו לומד יפנית, הוא דוגל בהטמעה מלאה של שפה זרה אל תוך חיי היומיום, למען תחושת נוחות ונינוחות עם החומר הנלמד.

יוליה ירמולינסקי

דוברת ארבע שפות, בעלת תארים בבלשנות ולימודי יפן ותעודת הוראה להשכלה גבוהה מאוניברסיטת סידני שבאוסטרליה וכן תעודת הוראת אנגלית למבוגרים (CELTA) ממרכז ההכשרה האוסטרלי להוראת אנגלית כשפה זרה.
ליוליה ניסיון של מעל 12 שנה בהוראת אנגלית, במיוחד בקורסי הכנה לאוניברסיטה ולמבחנים הבוחנים את רמת האנגלית של אנשים שאינם דוברים ילידיים של השפה, כגון TOEFLIELTS ו-PTE.
יוליה מתמחה בהקניית מיומנויות הלמידה הספציפיות הנדרשות ללימודים אקדמיים באנגלית, וניסיונה רב השנים בלימודים, עבודה ומגורים בחו”ל מאפשר לה להעניק תלמידים המתעתדים לעבור מסלול דומה שלל של תובנות וכלים יקרי ערך.