יש המון מרצים לאנגלית, אבל אנחנו מחפשים את ה-Top שבהם. אנו חושבים שלא מספיק לתת לתלמידים שלנו קורסים איכותיים ומובנים היטב, חומרי לימוד מוקפדים ושיטות למידה אפקטיביות. מעל כל אלו נמצאים צוות המורים ומפתחי התכנים של TopPrep. אנו מראיינים עשרות מועמדים שנמצאו עונים על הקריטריונים שלנו, בוחרים מבינהם רק בודדים שעוברים תוכנית הכשרה מקיפה בליווי מוקפד וזאת כדי לוודא שאתם תקבלו את המרצים הכי טובים שיובילו אתכם להצלחה.

אוון גורדון

דובר אנגלית שפת אם, מורה מקצועי לאנגלית עסקית, בעל ניסיון עסקי אותו רכש בחו”ל שנים רבות ובעל תואר ראשון במסחר מאוניברסיטת ויטווטרסרנד שביוהנסבורג.

מנכ”ל לשעבר בחברה בה כיהן 14 שנים. בנוסף, אוון ייסד מספר חברות והוא מעורה בכל ההיבטים השונים של עולם העסקים, כולל כספים, שיווק, מכירות, משאבי אנוש, שירות לקוחות ועוד. הוא עבד במחלקת השיווק והמכירות של חברה רב-לאומית ובישראל שימש בתפקידי הוראה ומינהל בתעשייה הישראלית המקומית, במסגרתה לימד אנגלית עסקית בחמש השנים האחרונות.
הוא שמח מאוד ללמד אנגלית עסקית בישראל ובכך לסייע לשוק העבודה הישראלי לשפר את יכולתו לתקשר ביעילות באנגלית מדוברת ועסקית ולקרוא ולכתוב אימיילים.

אורית שבח

המייסדת של TopPrep, המתמחה בהכנה לבחינות מתקדמות באנגלית (GMAT ,TOEFL,אמי”ר ואמיר”ם) ובשיעורים פרטיים באנגלית לכל הרמות. עוסקת בתחום האנגלית כבר למעלה מ-12 שנים. כמדריכת אנגלית בקורסים שונים סייעה לתלמידים מצטיינים להגשים את חלומם ולהתקבל לתכניות הלימוד הטובות בעולם כגון הארוורד, סטנפורד, וורטון וברקלי. כמו כן, אורית סייעה לתלמידים רבים לשפר את רמתם באנגלית ואת ציוניהם. בוגרת תואר ראשון ושני בבלשנות וספרות אנגלית. הדריכה במשך שנים קורסי GMAT וסדנאות TOEFL בחברה מובילה להכנה לבחינות, שם ניהלה גם את תחום ה-GMAT המילולי: היא פיתחה מערכי שיעור, כתבה חומרי לימוד והכשירה מדריכים. בנוסף, אורית הדריכה קורסי אמי”ר ולימדה אנגלית ברמות שונות בבית ספר מוכר לשפות. בין תלמידיה היו מנהלים בכירים.

 אושרה עדן יוסף 

בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית ו- BA כללי בלימודי מסופוטמיה מאוניברסיטת תל אביב. דוברת עברית, אנגלית ורוסית כשפות אם. לאושרה ניסיון רב שנים כמדריכה קבוצות ויחידנים להכנה למבחני אמי”רואמיר”ם ולימודי אנגלית. בנוסף, אושרה היא מאמנת אישית העוסקת באימון קוגניטיבי, אישי וקבוצתי, לשפה האנגלית. כמדריכה וקואצ’רית היא שמה דגש על הקניית ביטחון, חשיבה חיובית וסיגול הרגלים מקדמים ללמידה. האני מאמין של אושרה הוא שהתהליך קובע את התוצאה, במידה והתלמיד בוחר לעשות תהליך מדויק ונכון ומקדיש לתהליך זמן והשקעה כמיטב יכולתו, התוצאה תהיה בהתאם.

אלי עזרא

דובר אנגלית שפת אם (אוסטרליה), מתמחה בהוראת אנגלית כללית ועסקית, בדגש על שימוש טבעי ופרקטי בשפה. בעל ניסיון רחב בהוראה לתלמידים בכל הרמות, מבני נוער ומהגרים ועד אנשי עסקים.

אלי הוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים מטעם האוניברסיטה לטכנולוגיה בסידני, שאותו סיים בהצטיינות, ותעודת CELTA ממרכז ההכשרה האוסטרלי להוראת אנגלית כשפה זרה. הוא לימד בשלל מסגרות, בהן המכללה הוותיקה והיוקרתית ביותר ללימוד אנגלית באוסטרליה. אלי העביר קורס אנגלית עסקית לתלמידים מכל רחבי העולם שבסופו תלמידיו ניגשו למבחן מטעם לשכת המסחר של לונדון. הניסיון העסקי שלו כולל גם הכשרת חברות ממגוון דיסציפלינות, כולל חברות טכנולוגיית מידע מהונג קונג, יפן, ישראל, אוסטרליה וארה”ב. בנוסף, אלי הוביל משא ומתן ברמה הבכירה בכמה מהחברות הגדולות והיוקרתיות ביותר באוסטרליה.

אלי מאמין ששפה היא מיומנות שכל אדם שמוכן ללמוד יכול לרכוש וליישם במהירות וביעילות ושהלמידה יכולה וצריכה להיות אינטראקטיבית ומהנה.

חמוטל ילין

בוגרת תואר ראשון בספרות ובלשנות אנגלית ותואר שני בספרות אנגלית מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, שניהם בהצטיינות. בעלת ניסיון של למעלה מעשרים וחמש שנה בהוראת אנגלית לכל הגילים ולכל הרמות, במסגרות פרטיות וקבוצתיות, וניסיון של כמעט עשור בהכנת תלמידים לבחינות מתקדמות באנגלית (אמי”ר, אמיר”ם, TOEFL, IELTS ו-GMAT). כמו כן, עוסקת בפיתוח ובכתיבה של חומרי לימוד באנגלית. בנוסף, חמוטל היא בעלת תעודה בתרגום ובעריכת תרגום מאוניברסיטת תל אביב ומתמחה בעיקר בתרגום ספרי נוער, מדע בדיוני ופנטזיה. חמוטל מאמינה שכל תלמיד, בכל רמה, יכול להגיע לשיפור משמעותי גם בתקופה קצרה עם ההכוונה הנכונה.

דניאל ברכר

דובר 11 שפות, מחזיק בתואר שני כפול בתחום חקר שפות וספרות עולם, ובעל תעודת הוראה מאוניברסיטת הלסינקי בפינלנד, ברכר צבר ותק של למעלה מ-15 שנה בהוראת שפות והדרכת קבוצות בשפה האנגלית. עסק בתרגום, תימלול, עריכה, הגהה ולקטורה עבור מספר הוצאות ספרים וערוצי טלוויזיה בארץ ובחו”ל. מיומן בהצבת יעדים יחד עם תלמידיו והשגתם.

נטע טולדנו

דוברת אנגלית שפת אם, כמו גם איטלקית וצרפתית. גדלה במערב אפריקה ובארצות הברית, שם למדה עד התיכון. סטודנטית לספרות אנגלית ותיאטרון באוניברסיטת תל אביב ובעלת ניסיון בהוראת אנגלית ברמות שונות, כולל הכנה למבחני אמי”ר ואמיר”ם ולמבחני אוניברסיטת קיימברידג’ לרמת השליטה הגבוהה ביותר בשפה (רמה C1). כמו כן היא כותבת תוכן שיווקי לאוניברסיטת UoPeople בארה”ב.
נטע מאמינה שעם הומור ויצירתיות כל נושא יכול להיות מעניין, וכמורה וחובבת שפות מושבעת היא משתמשת בתשוקה העזה שלה לתחום כדי להפוך את תהליך הלמידה למהנה ככל האפשר.

ניר רוטנברג

בוגר תואר ראשון באנתרופולוגיה מטעם האוניברסיטה הפתוחה ובעל תעודה להוראת אנגלית מטעם מכללת בית ברל.

לניר ניסיון של כעשור בהוראת אנגלית לתלמידי תיכון לצד לימוד אנגלית למבוגרים במסגרות לא פורמליות ובפלטפורמות אונליין למגוון רחב של מטרות. ב-TopPrep, ניר מלמד את קורס המבוא לבחינות IELTS ו-TOEFL ואת קורסי אמי”ר ואמיר”ם.

הגישה הצעירה והכיפית שהוא מביא לשיעורים הופכת כל שיעור לחוויה זכירה, שמשלבת בין החומר העיוני ליישומו הפרקטי, בהתאם לעולם התוכן והעניין של התלמידים. ניר מסתכל על כל שיעור כעל מסע מרגש שבו יש לו אחריות כלפי התלמידים להוביל אותם למקום בטוח, עם יותר ידע וביטחון מכפי שהיו להם כשהתחילו אותו.

יוליה ירמולינסקי

דוברת ארבע שפות, בעלת תארים בבלשנות ולימודי יפן ותעודת הוראה להשכלה גבוהה מאוניברסיטת סידני שבאוסטרליה וכן תעודת הוראת אנגלית למבוגרים (CELTA) ממרכז ההכשרה האוסטרלי להוראת אנגלית כשפה זרה.
ליוליה ניסיון של מעל 12 שנה בהוראת אנגלית, במיוחד בקורסי הכנה לאוניברסיטה ולמבחנים הבוחנים את רמת האנגלית של אנשים שאינם דוברים ילידיים של השפה, כגון TOEFLIELTS ו-PTE.
יוליה מתמחה בהקניית מיומנויות הלמידה הספציפיות הנדרשות ללימודים אקדמיים באנגלית, וניסיונה רב השנים בלימודים, עבודה ומגורים בחו”ל מאפשר לה להעניק תלמידים המתעתדים לעבור מסלול דומה שלל של תובנות וכלים יקרי ערך. 

גיא בנודיז

גיא, שהגיע מארצות הברית בגיל 13, הוא דובר אנגלית ועברית כשפת אם ודובר ערבית ברמה גבוהה מאוד. הוא בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב ולימודי תעודה בהוראת אנגלית ממכללת לוינסקי. הוא עבד כשבע שנים כמורה לאנגלית בבתי ספר שונים ושימש כרכז אנגלית בבית הספר האחרון שבו עבד. כמו כן, הוא העביר במשך שנים קורסים פרטיים באנגלית לדוברי עברית וערבית בכמה מרכזי לימוד.  ההתמחות שלו ב-TopPrep היא הכנה למבחני אמי”ר ואמיר”ם. גיא מאמין שתלמידים המוכנים להתמסר לתהליך ולהתמיד בו יגיעו לתוצאות שאליהן הם שואפים.
קנדל ויגודה

קנדל ויגודה

דוברת אנגלית שפת אם, מורה לאנגלית עסקית ואקדמית, בעלת ניסיון נרחב בכתיבה, הכולל כתיבת דוחות, מאמרים, נאומים, הודעות לעיתונות וכן כתיבה שיווקית באינטרנט, עם התמחות בכל הקשור לתקשורת, תחום שבו צברה ניסיון של שלושים שנה.

לקנדל יש ניסיון רב ומגוון בעבודה עם ענפי תעשייה שונים, כגון פלדה, אלקטרוניקה, נייר, בריאות, טיפוח, יהלומים ועוד רבים אחרים. בנוסף לעיסוקה בכתיבה עסקית ועיתונאית, קנדל פיתחה כלי תקשורת אלקטרוניים עבור כמה חברות ישראליות.

קנדל היא בעלת תואר ראשון במדעי המדינה באוניברסיטת מקמאסטר שבקנדה, שאותו סיימה בהצטיינות, ותואר שני בתקשורת מאוניברסיטת סירקוז שבארצות הברית.

אנה מריה רויזמן

אנה מריה היא דוברת ארבע שפות – ספרדית, רוסית, אנגלית ועברית. היא בוגרת תואר ראשון בספרות אנגלית ויחסים בינלאומיים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. בעלת ניסיון בהוראת אנגלית במסגרות שונות, בעיקר לצעירים, וכן בתרגום משפטי, רפואי וסימולטני, כולל במשרד הביטחון. ב-TopPrep היא מתמחה בהכנה למבחני אמי”ר ואמיר”ם ולמבחן IELTS. אנה מריה מאמינה שכל למידה, גם אם מטרתה המוצהרת היא הצלחה במבחן, היא בעצם שיעור לחיים.

לאחר שנות וותק רבות בלימוד אנגלית והכנה לבחינות אקדמיות, הקימה אורית שבח את בית הספר TopPrep. אנו מקפידים להשתמש בעזרי ההוראה ובמרצים המובילים בשוק. הקורסים משלבים ידע אקדמי נרחב יחד עם תפיסה לימודית אפקטיבית, המבליטה את איכות בית הספר. מעבר לרמת הלימודים הגבוהה, איכות המרצים ותנאי הלימוד הטובים, הקורסים מלווים במערכת לימוד מתקדמת ומקיפה המקנה לתלמיד סביבת תרגול זמינה המתאימה לצרכיו השונים.

TopPrep מתמחה בתחומים הבאים: