תעודת בגרות טובה, תואר אקדמאי איכותי, כל אלה יכולים לעזור לכם להתקדם בחיים ולהצליח. אבל יש עוד כלים חשובים אחרים בארגז הכלים שיעזרו לכם להתקדם בחיים. לא משנה אם יש לכם תואר אקדמאי או אין לכם תואר אקדמאי, קורס אנגלית עסקית יוכל לקדם אתכם מאוד. לא משנה אם אתם מתחילים את צעדיכם הראשונים בעולם העבודה ורוצים לפתח קריירה או שאולי אתם שוקלים החלפת מקצוע או קידום מקצועי מכל סוג – גם אז, קורס כזה יעזור לכם מאוד.

קורס אנגלית עסקית הוא היתרון היחסי שלכם

בואו נניח שסיימתם זה עתה תואר במנהל עסקים. בואו נניח שממוצע הציונים שלכם ממוצע, אולי אפילו גם מעבר לכך. אתם מרגישים בטוב מכיוון שהלימודים המפרכים נמצאים מאחוריכם ורוצים לעזוב את עבודת הסטודנטים ולקפוץ אל החיים האמיתיים. בדיוק כמוכם, יש עוד אלפים רבים של צעירים. אפילו אם יש לכם ניסיון כלשהו בניהול צוות או שכבר נרשמתם לתואר שני, עדיין לכל משרה נחשקת שתרצו להתקבל עשויה להיות בעיה. קורות החיים שלכם די שגרתיים. במקרה זה, קורס אנגלית עסקית יהיה היתרון היחסי שלכם. ומה שטוב במיוחד זה שלא צריכים לשם כך לנסוע לחו"ל. קורס איכותי מתקיים גם בארץ, נגיש ונוח.

מניהול זוטר, לניהול בכיר

לא רק לצעירים. לבוגרי תואר במנהל עסקים, יועילו מאוד לימודי אנגלית עסקית מבחינת הקריירה. ללא קשר לרקע האקדמי שלכם, אם אתם עוסקים בניהול ואתם "תקועים" בדרג הביניים, גם לכם לא יזיק לשפר את האנגלית העסקית. במיוחד בעסקים שבהם מתקיים קשר עם לקוחות או ספקים בחו"ל, במכירות ובשיווק, בייבוא ובייצוא, בוודאי שגם בהייטק, אנגלית טובה ודגש על אנגלית עסקית ייקחו אתכם גבוה.

מקימים עסקים, עושים עסקים

לא רק שכירים, זוטרים או בכירים, יפיקו תועלת רבה משליטה טובה באנגלית עסקית. קורס אנגלית עסקית יכול להועיל לכל מי שרוצה להקים עסק עצמאי, ומבין כי קשר עם חו"ל יהיה הכרחי. ליזמי הייטק, למשקיעים, למי שמקים חנויות ווירטואליות, אנגלית עסקית היא ממש סם של חיים. כל מי שרוצה לנהל משא ומתן באנגלית ומבין שפשוט אסור לגמגם או להישמע עילג, מבין כיצד הקורס החשוב יכול להועיל ולקדם. כל מי שניסה לנהל פעם שיחת מכירה והתבלבל בניסוח או שאיבד את המילים בפגישה חשובה מעבר לים, מבין עד כמה חשוב שזה לא יקרה פעם נוספת. קורס כזה יועיל גם לכל מי שרוצה רילוקיישן, לכל מי שמתכנן לעבוד בחו"ל ובכלל, לכל מי שרוצה להיות מוכן לקראת הזדמנויות עתידיות.

גם תכתובות מתנהלות באנגלית עסקית

ידע באנגלית עסקית ותרגול מקיף יעזרו לא רק לצורך ניהול שיחה באנגלית, בפגישה פנים אל פנים או בטלפון. גם אם אתם ישובים לכם במשרד וצריכים לנהל קשר עם כל העולם בתכתובת מייל, הקורס הזה יעזור מאוד. למי שרוצה לשפר את יכולת הניסוח בכתב, למי שעוסק במשפט בינלאומי, לחשבים ורואי חשבון בכירים ולכל מי שמתכנן קריירה דיפלומטית – כל אלה חייבים לסגל עולם מושגים רחב ומצוחצח, בשפה הבינלאומית.

"דיבור עסקי" מלווה בצורה כזאת או אחרת אנשים שעוסקים במכירות אך גם בכירים בתחום משאבי האנוש. ניהול משא ומתן בשפה שאיננה שפת אם עשוי להעלות חששות ואת כל זאת, הקורס החשוב בא למנוע. בתחומי ההנדסה ותחומים טכניים, בשירות, במסחר, בניהול – ידע כללי באנגלית זה טוב, אבל לא מספיק. קורס מקיף באנגלית עסקית, קורס שבו מורים המכירים היטב את הניואנסים ודרכי הביטוי הנהוגות, יעניק לכם כלים וביטחון בכפר הגלובלי המתנהל באנגלית.