לימודי אנגלית עסקית

בעולם העסקים המודרני, שבו חלק נכבד מהעבודה ומהתקשורת מתרחשים בזירה הבינלאומית, חברות ועובדים משתמשים באנגלית מדוברת וכתובה באופן יומיומי לשלל צרכים מקצועיים: שיחות טלפון או שיחות ועידה, תכתובת עסקית באימייל, כתיבת פוסטים בבלוגים ובדפים עסקיים, הכנת מצגות באנגלית והעברתן, כתיבת חומרים לאתרים ולפרסומים ועוד.

לשם כך לא די באנגלית טובה או אפילו מצוינת. עובדים ואנשי עסקים, ובעיקר בכירים וכאלה ששואפים להגיע לדרגות בכירות, צריכים להיות בעלי שליטה מלאה באנגלית מהסוג המשמש אתהעולם העסקי, המתאפיין בין השאר באוצר מילים ייחודי ובנורמות סגנוניות ותרבותיות משלו. לכן מומלץ לכל עובד המעוניין לשפר את האנגלית שלו למטרות מקצועיות לקחת קורס אנגלית עסקית או ללמוד אצל מורה פרטי לאנגלית עסקית בעל ניסיון מוכח והבנה ספציפית בנושא.

TopPrep, בית ספר ללימוד אנגלית שהתמחותו היא לימוד אנגלית עסקית ואקדמית, מציע כמה מסלולים שונים לצורכי שיפור אנגלית עסקית:

קורס אנגלית עסקית

שיעורים פרטיים באנגלית עסקית

לימודי אנגלית עסקית לכתיבה ודיבור במסגרת שיעורים פרטיים מבטיח התאמה מרבית לצורכי התלמידים ולהעדפותיהם, הן מבחינת זמן ותדירות המפגשים והן מבחינת תוכן השיעורים. קורס אנגלית עסקית ב -TopPrep מאפשרות לבחור באחת משלוש חבילות שונות, לפי רמת האנגלית העסקית של התלמידים ורמת ההתעמקות הרצויה להם. במסגרת כל אחת מהחבילות הללו התלמידים מחזקים את כל היבטי האנגלית העסקית – דיבור, כתיבה, אוצר מילים ייעודי ועוד – רוכשים ידע עסקי באנגלית בתחומים הרלוונטיים להם ורוכשים ביטחון באמצעות תרגול רב של סיטואציות מחיי העבודה הספציפיים שלהם.

 קורס אנגלית עסקית של TopPrep

קורס אנגלית עסקית של TopPrep מקנה כישורים חשובים בעולם העסקי באווירה נעימה ומקצועית. הלמידה נעשית בקבוצות קטנות (כחמישה משתתפים לקבוצה), מה שמאפשר הן אינטראקציה ותרגול סיטואציות הדורשות אנשים אחרים (השתתפות בדיונים, מתן פרזנטציות מול קהל וכדומה(והן תשומת לב אישית ופידבקים מרובים לכל תלמיד ותלמידה. הקורס עוסק בתחומים שונים הקשורים לעולם העסקים, עם דגש על התחומים הרלוונטיים למשתתפי הקורס הספציפי.

לימודי אנגלית עסקית

קורס אנגלית עסקית במשרדי החברה

לעובדים שמתקשים למצוא זמן מחוץ לשעות העבודה ולחברות המעוניינות להשקיע בשיפור האנגלית העסקית של עובדיהן עשוי להתאים קורס אנגלית עסקית במשרדי החברה. בקורסים אלה נלמדים תכנים דומים לאלה הנלמדים בקורס הרגיל, אך הם לוקחים גם בחשבון את הצרכים הייחודים של כל חברה ומותאמים להם אישית מבחינת תכנים, ימים ושעות, משך הקורס ומיקום הקורס.

המורים שלנו ללימודי אנגלית עסקית בכל המסלולים הם דוברי אנגלית שפת אם ובעלי רקע עסקי נרחב הכולל גם ניסיון ניהולי וניסיון רב-שנים בהוראת אנגלית עסקית לעובדים ממגוון תחומים– מנהלים בכירים, עורכי דין, חברי כנסת ועוד.

קהל היעד

אנשים המעוניינים לשפר את האנגלית שלהם לצרכים הקשורים בקריירה שלהם (כגון קבלה למשרה שדורשת שימוש באנגלית, קידום במשרה המערבת עבודה עם גורמים מחו"ל, כניסה לשווקים בינלאומיים וכדומה)

מסגרת הקורסים

ניתן לקחת שיעורים פרטיים במסגרות שונות. ראה "אפשרויות הלימוד במסגרת שיעורים פרטיים" בעמוד על השיעורים הפרטיים שלנו וניתן להירשם לקורס קבוצתי האורך חודשיים וחצי, במתכונת של 10 מפגשים חד-שבועיים של 3 שעות למפגש.

דרישות הקורס

אנגלית ברמה בינונית ומעלה – יכולת לדבר, לקרוא, לכתוב ולהאזין לאנגלית ברמה בינונית או גבוהה. לאנשים עם אנגלית ברמה נמוכה מומלץ להתחיל בלימודי אנגלית בסיסית לפני שעוברים ללימוד תחום אנגלית עסקית.

אנגלית עסקית

נושאים נפוצים בלימוד אנגלית עסקית ב-TopPrep

 • שפת העסקים: אוצר מילים חשובות וביטויים שימושיים
 • תקשורת מילולית: שיפור האנגלית המדוברת בהקשרים עסקיים כגון שיחות טלפון, וועידות וישיבות עסקיות.
 • התכתבות עסקית: ניסוח מיילים בצורה נכונה והולמת
 • כתיבה שיווקית באנגלית
 • כתיבת מצגות עסקיות והעברתן
 • רכישת ידע עסקי חדש דרך לימוד האנגלית הקשורה לו בתחומים שונים כגון מכירות, שיווק ופיננסים
 • כתיבת נאומים באנגלית: מתאים גם למשרות בכירות כגון מנהלים או חברי כנסת

יתרונות של לימוד אנגלית עסקית ב-TopPrep

 • כל המורים שלנו שמלמדים אנגלית עסקית הם הן דוברי אנגלית שפת עם ניסיון רב בלימוד התחום והן אנשי עסקים בעבר /או בהווה שמכירים מקרוב אספקטים שונים ומגוונים בעולם העסקים.
 • הקורס הקבוצתי שלנו מורכב מכ-6 משתתפים בלבד, מה שיוצר אווירה אישית ויותר זמן תרגול לכל משתתף.
 • לצד לימוד השפה העסקית, המשתתפים רוכשים ידע חדש בתחומים שונים של עסקים
 • התאמה של תכני הקורס לתלמיד – בשיעורים בפרטיים תכני הקורס מותאמים לרצונות וצרכי התלמיד ובקורס הקבוצתי המורה מתאים חלק מתכני הקורס לבקשות התלמידים.
 • TopPrep מעניקה אחריות על הצלחה בקורס

מעוניינים להירשם? ליצירת קשר על קורס אנגלית עסקית ב TopPrep לחצו כאן