מבחן IELTS נערך בישראל במיקום אחד בלבד – רמת גן – ובתאריכים מסוימים מאוד (בתלות בסוג הבחינה – אקדמית או כללית).

מכיוון שמספר המקומות במבחן IELTS בישראל מוגבל והמקומות נתפסים במהירות, כדאי לבצע את ההרשמה למבחן IELTS כמה שיותר זמן מראש.

שלבי ההרשמה למבחן ה-IELTS:

 1. כדי להירשם למבחן IELTS יש להיכנס לדף ההרשמה למבחן IELTS באתר המועצה הבריטית ברמת גן.
 2. במסגרת משמאל בחרו את התאריך הרצוי ואת ה-module הרצוי (academic או general training) ולחצו על כפתור find.
 3. במסך הבא תראו את התאריך שבחרתם ועד עוד שני תאריכים קרובים ואת אחוז האנשים שכבר נרשמו למבחן באותם תאריכים. אם התאריך שבחרתם עדיין פנוי יהיה לידו כפתור apply. לחצו עליו.
 4. במסך הבא תתבקשו לאשר שקראתם את תנאי ההרשמה ומדיניות הביטולים. סמנו את הקופסית שליד ההצהרה I have read and agree to the above Terms and Conditions ולחצו על continue.
 5. במסך הבא תתבקשו למלא פרטים אישיים. כל פרטי החובה מסומנים בכוכבית. שימו לב: מסמך הזיהוי התקף היחיד למבחן זה הוא דרכון. הקפידו למלא את פרטי הדרכון שלכם במדויק, כיוון שלא תוכלו להיבחן אם תתגלה אי-התאמה בין מה שרשמתם לבין מה שרשום בתעודה בפועל.
 6. לקראת תחתית דף זה תתבקשו גם להעלות תמונה סרוקה של הדרכון שלכם. כדי לעשות זאת לחצו על browse ובחרו את התמונה. התמונה צריכה להכיל את הפרטים הבאים: מספר דרכון, חתימה, תאריך לידה, תמונה, תאריך פקיעת תוקף. על הקובץ להיות בפורמט JPEG, GIF או PNG, בגודל מקסימלי של 1600×1600 פיקסלים ולא יותר מ-1.5MB. שימו לב: לא ניתן לגשת לבחינה ללא העלאת תמונה סרוקה של הדרכון.
 7. אם יש לכם צרכים מיוחדים הדורשים התאמות מיוחדות, כגון ליקויי ראייה, שמיעה ולמידה, תתבקשו להצהיר על כך בתחתית המסך (בחירה של yes / no)
 8. אם תרצו שהציון שלכם יישלח ישירות למוסד מסוים, תתבקשו להצהיר על כך בתחתית המסך (בחירה של yes / no).
 9. לחצו על כפתור continue בתחתית המסך.
 10. במסך הבא יופיעו הפרטים שמילאתם. בדקו את נכונותם ולחצו על כפתור PAY NOW בתחתית המסך. שימו לב: אמצעי התשלום היחידים שאיתם אפשר להירשם הם מאסטרקארד וויזה.
 11. במסך הבא תתבקשו למלא את פרטי האשראי שלכם לחיוב על סך 1200 ש"ח. בשום אופן אל תחזרו למסך קודם. בסופו של דבר תגיעו למסך אישור. שימו לב: התשלום חייב להיעשות יחד עם ההרשמה. לא ניתן לשמור את הפרטים ולחזור מאוחר יותר.

לאחר ההרשמה למבחן IELTS

 1. אישורים על ההרשמה והתשלום ומידע נוסף יגיעו אל האימייל שלכם מיד כשתסיימו את התהליך.
 2. אישור של פרטי הבחינה יישלח אליכם לאימייל כשבועיים לפני הבחינה.
 3. המידע המדויק על מקום הבחינה יישלח אליכם לאימייל כשבוע לפני תאריך הבחינה.
 4. אם נתקלתם בבעיות בהרשמה או בתשלום או שלא קיבלתם אימייל שמאשר שנרשמתם, צרו קשר עם הקונסוליה הבריטית בכתובת: ielts@britishcouncil.org.il
 5. ביטול הרשמה למבחן או שינוי תאריך המבחן יתבצעו בהודעה מראש של חמישה שבועות. דמי ביטול / שינוי הם בסך 300 ש"ח. שימו לב: לא ניתן לבצע ביטולים או שינויים מאוחר יותר.

 

להצלחה במבחן, מהרו להירשם לקורס IELTS של TopPrep.