האם ידעתם שבממוצע, אנשים שיודעים להתבטא היטב באנגלית מרוויחים יותר מאשר אלה שמתקשים להתבטא בשפה זו? ולא, אנו לא מתכוונים רק למה שקורה במדינות כמו ארצות הברית או בריטניה וקנדה. אפילו בארץ, מי שמשפר את יכולת הדיבור באנגלית מעלה באופן ניכר את כישורי ההשתכרות. על רקע המציאות הזאת, כדאי לדעת אילו אפשרויות נוספות פותחת בפניכם יכולת דיבור טובה בשפה האנגלית.

לדוברי אנגלית טובה קל יותר למצוא עבודה

אם בזמן האחרון יצא לכם להגיע לריאיון עבודה וראיתם שלכל תפקיד יש הרבה (מאוד) מועמדים, אז דעו לכם שהמצב רק ילך ויחמיר. התחרות על כל תפקיד, כמעט בכל מקצוע, הולכת וגדולה. אז מה הקשר ליכולת דיבור באנגלית? טוב ששאלתם. יכולת דיבור באנגלית לא רק מאפשרת לכם להרוויח יותר בתלוש המשכורת. היא גם מעלה מאוד את הסיכויים שלכם למצוא עבודה. ולא רק בהייטק, שלא תהיה טעות. זוהי יכולת שמהווה יתרון יחסי בהרבה תפקידים. נהג מונית, רופאה, פקידה, כימאי, מחסנאי, אתם יכולים לזרוק לאוויר עוד מגוון תפקידים והמציאות הזאת תישאר נכונה. לימוד דיבור אנגלית יעזור לכם להשתלב בעבודה וגם להתקדם – מהר יותר. שכירים, מנהלים, זוטרים או בכירים, זה תמיד נכון.

לדוברי אנגלית טובה יש אפשרות ללמוד בכל העולם

בשל הרבה סיבות, סטודנטים ישראלים רבים מעדיפים ללמוד בחו”ל. לפעמים זה עניין של פקולטה יוקרתית. לפעמים דווקא הקושי להתקבל לפקולטות מסוימות בארץ. לפעמים הלימודים בחו”ל פשוט פותחים הרבה דלתות בארץ ובעולם. אז אם אתם עומדים לפני מבחן אמירם או שבשלב זה אתם רק רוצים להשאיר את כל האופציות פתוחות, זכרו זאת היטב. דוברי אנגלית טובה יכולים ללמוד בכל העולם. מוסדות הלימוד הטובים בעולם נמצאים בארצות דוברות אנגלית. ומלבד זאת, כמעט בכל מדינה יש פקולטות מובילות שבהן לומדים באנגלית.

דוברי אנגלית יכולים לקדם את העסק בשוק הגלובלי

גם כבעלי עסק בהווה או לעתיד, יכולת דיבור באנגלית חשובה מאוד. אולי קורס למבחן אמי”ר חשוב לכם כיום ואולי לא, אבל אתם רוצים לשפר את מחזור המכירות, יעניין אתכם מאוד קורס לשיפור אנגלית מדוברת. כאשר קל מתמיד להפוך עסק מקומי לעסק גלובלי (כי אפשר למכור או להציע שירותים מקוונים בכל העולם), זה יתרון שחבל לפספס.

דוברי אנגלית יכולים להרוויח באינטרנט (די בקלות)

באינטרנט יש המון הזדמנויות להרוויח כסף מהצד. כן, גם אם יש לכם משכורת קבועה. או שאולי אתם סטודנטים ולא יזיק לכם כסף מהיר נוסף. כן, גם אם אתם בעלי משפחות. תרשו לנו לגלות לכם שאם תפתחו יכולת דיבור באנגלית תוכלו לתרגם זאת לרווחים משופרים באינטרנט. למשל, אם יש לכם תחביב, תחום דעת או חיבה ללימודים, תוכלו לצלם בלוג ווידאו ולהפיץ אותו באינטרנט. לתכנים הללו יש ביקוש ניכר בכל העולם ואפשר להרוויח יפה מפרסומות, אפילו בלי להשקיע בשיווק או לנסות למכור מוצרים בשוק העולמי.

המון אפשרויות נוספות נפתחות בפני דוברי אנגלית

אתם אוהבים לדבר ומרוויחים כסף מהרצאות בעברית? שפרו את יכולת הדיבור באנגלית ותוכלו להרצות בפני קהלים נוספים. אתם מחפשים הכנסה נוספת ואוהבים ללמד? תוכלו להעניק שיעורים פרטיים לדוברי אנגלית שרוצים ללמוד עברית. תוכלו כמובן ליהנות יותר בטיולים בחו”ל, כאשר יהיה לכם קל לשוחח עם מקומיים או תיירים אחרים וגם תוכלו לפתח קריירה של מדריכי טיולים, אם אתם נמשכים לתחום מעניין זה. כמו כן, אם אתם אוהבים ללמוד דברים חדשים, תוכלו להיעזר בכישורי שפה משופרים באנגלית ולמצוא באינטרנט (אפילו בחינם) אין ספור קורסים ותחומי דעת מרתקים באנגלית.