לפי מדורי הכלכלה, אפשר להניח בטעות שהשקעות נמדדות אך ורק ברווחים כספיים או בתשואה שנמדדת באחוזים. למעשה, ההשקעה הלא פחות חשובה היא ההשקעה שלנו בעצמנו ובעתיד שלנו. בהתפתחות אישית ומקצועית. את כל זה וגם הרבה יותר אפשר לקבל לאחר שמתחילים לימוד אנגלית מדוברת. אז הרשו לנו להסביר לכם כעת, מדוע לימוד כזה הינו השקעה מצוינת, לכאורה קטנה אבל כזאת שמניבה פירות מתוקים.

לימוד אנגלית מדוברת כדי להרגיש ביטחון ביכולת הביטוי

תחושה של ביטחון עצמי בשפה זרה יכולה להיות מבוססת או בלתי מבוססת. יש אנשים אשר יכולים להסתדר איכשהו עם קטע קריאה סביר באנגלית, אבל מרגישים חוסר ביטחון עצמי כאשר הם נדרשים להוציא כמה משפטים בשפה הזאת, בשיחה או בזמן פרזנטציה או הרצאה. על מנת שאפשר יהיה ליהנות מביטחון עצמי מבוסס, בהתבטאות ובכל זמן שצריכים דיבור אנגלית, קורס איכותי ומורים מצוינים יועילו מאוד. אין ספק כי לימוד אנגלית מדוברת מעניק את היכולת לשוחח בצורה טובה ועם ביטחון עצמי גבוה.

להתפתח מקצועית, בעזרת האנגלית

אנו מכירים רבים שלא הספיקו להשקיע בלימודי אנגלית בתקופת בית הספר. היו להם עניינים אחרים שהעסיקו אותם. אבל אף פעם לא מאוחר ללמוד. ובמקום לשנן דקדוק בשביל בחינה לבגרות, אפשר לעשות משהו אחר. קורס אנגלית מדוברת מאפשר לכולם לשפר את השפה המדוברת ותוך כדי כך גם להתפתח מבחינה מקצועית. בגלל שמדובר בשפה בין לאומית, בגלל שמדובר בשפת ההייטק, בגלל שבתפקידים שונים יש צורך לשוחח עם גורמים בחו"ל, מדובר על עניין חשוב ביותר. במקומות עבודה שונים וכן בעסקים עצמאיים, שליטה באנגלית מדוברת מאפשרת התקדמות בסולם המקצועי ואפשרות להשתלב בתפקידים חדשים. תפקידי מכירה, שיווק, ניהול, תקשורת ועוד.

רילוקיישן בשפה מדוברת

רילוקיישן או שליחות בחו"ל אינם מאורעות נדירים בישראל של 2019. רבים וטובים שוקלים צעד כזה ברצינות ובצדק. זו יכולה להיות תקופה של פריחה אישית, התפתחות, שגשוג בשכר ובקיצור, חוויה לכל החיים. אבל לצורך העניין חשוב ללא ספק לחוש ביטחון ביכולת הביטוי בשפה מספר 1 בעולם. שפת האקדמיה, העסקים, התרבות והבידור. קורס שמכין את הקרקע להתבטאות חופשית בשפה הכה חשובה הזאת הוא ללא ספק קורס לעניין.

הדרכות, הרצאות ובלוגים

היינו יכולים לכתוב עוד אלפי מילים אודות כל היתרונות של לימודי אנגלית מדוברת ולמה זה כל כך חשוב, מתגמל ורצוי. אבל כדי לא להעמיס על הקורא/ת יותר מדי, נציין רק עוד כמה דברים חשובים שאי אפשר בלעדיהם.

קודם כל, שליטה בשפה המדוברת יכולה לעזור לכל מי שעומד להיבחן במבחני אנגלית גם בכתב. כלומר, אם אתם מחפשים מבחן אמירם לדוגמא כי אתם עומדים להירשם לאקדמיה, ללימודים גבוהים, אנגלית מדוברת יכולה להעניק יתרון חשוב. בנוסף לכך, אם אתם עוסקים למשל בהעברת הדרכות או אולי אתם מדריכי טיולים בארץ, ידע מעמיק יותר באנגלית מאפשר לכם להשיג קהלים נוספים. הדרכה של תיירים מחו"ל מחייבת כושר ביטוי מעולה.

אם אתם רוצים להתפרנס מהאינטרנט, אם אתם רוצים להכין בלוגים מצולמים שיוכלו להצליח בכל העולם או להעלות סרטונים מושקעים, קהל גלובלי לא יבין אתכם בעברית. באנגלית, כמובן, זה כבר סיפור לגמרי אחר. ולסיום, אם אתם רוצים להשתתף בכל מיני קורסים בחינם ברשת, אם אתם רוצים להבין יותר מכל מה שקורה בעולם, לקרוא עיתונים ולשוחח עליהם בשפה הבין לאומית, שיפור האנגלית שלכם ייתן לכם את כל זאת, וגם הרבה יותר. כמו כן, תרגישו סיפוק עצום מעצם השדרוג של היכולת להתבטא בחופשיות, בכל מקום.