אף פעם לא מאוחר ללמוד, אפילו ללמוד לדבר אנגלית, שנחשבת לשפה קשה ומורכבת יחסית. אנגלית היא לא רק השפה הבינלאומית המקובלת ביותר בעולם, אלא גם הפופולארית ביותר. אנגלית היא שפת אם של כמעט חצי מיליארד, ושפה שנייה של כמיליארד וחצי אנשים מסביב לעולם. מכאן, שכל אדם רביעי בעולם מדבר אנגלית לפחות ברמה בסיסית – ואף אחד מאיתנו הרי, לא מעוניין להישאר מאחור ולהימנות מבין מהשלושה שלא מדברים.

אז למה בכלל חשוב ללמוד אנגלית מדוברת?

הסיבה החשובה ביותר אולי, היא הסיבה האישית. ברגע שתדעו לדבר אנגלית, תרגישו מיד שהערך העצמי שלכם עולה. תוכלו להבין את השפה ולדבר בקלות עם אנשים מכל העולם, מה שישפר את הביטחון העצמי שלכם ואת האופן בו אחרים רואים אתכם ומתייחסים אליכם. בנוסף, אנגלית מדוברת בצורה טובה תסייע לכם להתנהל בחו”ל בקלות ולדבר עם אנשים מכל העולם ללא חשש וכך להרחיב אופקים- לגלות תרבויות ואנשים שונים ולהעצים חוויות אישיות למקסימום. כמו כן, אנגלית מדוברת עשויה בהחלט לפתוח דלתות ללימודי אנגלית גבוהים יותר ובכך משפרת את סיכויי ההצלחה שלכם ברמה החברתית והאישית- בלימודים, בעבודה, בשעות הפנאי ועוד.

אז בואו נתחיל לדבר אנגלית- קורס אנגלית מדוברת למתחילים מבית TopPrep:

קורס אנגלית מדוברת של TopPrep מלמד אתכם לדבר אנגלית מהבסיס. הלמידה נעשית בקבוצות קטנות, עובדה המאפשרת את תרגול השפה, פידבקים וסימולציות וכל אלה לצד תשומת לב אישית לכל תלמיד. הלימוד נעשה בצורה חווייתית ונעימה וכולל הפעלות חברתיות שיסייעו לכם להפיג חששות ולשבור מחסומים של שנים. הקורס שם דגש על העשרת אוצר המילים, על דיבור שוטף בצורה נכונה כבר מהרגע הראשון.

קהל היעד

אנשים בעלי רמה בסיסית של קרוא וכתוב ודיבור באנגלית המעוניינים לשפר את האנגלית המדוברת שלהם לצרכי תקשורת נכונה והתנהלות מילולית טובה יותר באנגלית. ואם נפשט את זה, אם אתם מתקשים לנהל שיחה שוטפת באנגלית, אם אתם מעוניינים להפסיק לגמגם באנגלית וקשה לכם למצוא את המילים הנכונות, הגעתם למקום הנכון.

המרצים שלנו

המרצים שלנו בכל המסלולים ובמסלול האנגלית המדוברת הם דוברי אנגלית שפת אם ובעלי ניסיון עשיר בהוראת אנגלית במסגרת קבוצתית ופרטנית.

דרישות הקורס

לימודי אנגלית מדוברת מצריכים הכרות עם האותיות באנגלית, קרוא וכתוב ודיבור ברמה בסיסית על מנת לאפשר התקדמות אופטימלית לכל תלמיד.

מסגרת הקורס

משך הקורס הינו כ-3 חודשים.
12 מפגשים חד שבועיים בסניפנו ברמת גן ובתל אביב (ראו עמוד קורס אנגלית מדוברת למתחילים), שעתיים וחצי לכל מפגש.

נושאים נפוצים בלימודי אנגלית מדוברת ב- TopPrep

 • הצגה עצמית בצורה שוטפת וקולחת
 • העשרת אוצר המילים בצורה משמעותית
 • התנהלות שוטפת בכל מקום בחו”ל ובמגוון תחומים- בבית מלון, במסעדה, בשופינג, בשדה התעופה ובאתרי תיירות
 • נושאים דקדוקיים
 • קביעת פגישות באנגלית
 • התנהלות מול מוקד שירות לקוחות ועוד…

יתרונות לימוד אנגלית מדוברת ב- TopPrep

 • חווית לימוד אחרת- לימוד בצורה חווייתית ומהנה: תרגילים וסימולציות בקבוצות, הפעלות חברתיות לאורך כל השיעור.
 • המרצים הטובים ביותר- מרצים דוברי אנגלית שפת אם, בעלי ניסיון רב בהוראת אנגלית.
 • תרגול לכל אורך הקורס- זיהוי קשיים וטעויות בדיבור ותרגול מעשי לכל אורך הקורס.
 • אחריות על הקורס- ניתן להירשם לקורס נוסף ללא עלות.
 • יחס אישי בקבוצות לימוד קטנות- יחס אישי לכל תלמיד, זמינות ותמיכה.

הצטרפו אלינו ולא תוכלו להפסיק לדבר!