בוגרי מערכת החינוך בעלי תעודת בגרות חייבים לעבור עוד משוכה בדרך לתואר הנחשק. לא מספיק שיש לכם תעודת בגרות וגם לא מספיק שיש לכם ציון סביר ומעלה באנגלית, עדיין יש צורך לעבור בחינה נוספת. הבחינה הזאת, אמירם שמה, בודקת עד כמה המועמד ללימודים שולט באנגלית במובן האקדמי שלה. במילים אחרות, מי שמצליח להוציא ציון גבוה במבחן הזה מוכיח בזאת את יכולתו להתמודד עם טקסטים באנגלית הנדרשים במהלך הלימודים הגבוהים. כדאי לדעת במה קורס הכנה למבחן אמירם יועיל לכם ומדוע לא כדאי לוותר עליו.

קורס הכנה למבחן אמירם עוזר להסיר חלודה

מרבית האנשים יתקשו להעריך עד כמה הם באמת שולטים באנגלית ברמה הנחוצה ללימודים אקדמאים. מצד אחד, יש אנשים שבטוחים שהם אנשי שיחה מעולים באנגלית ומצד שני ישנם כאלה שבטוחים ששליטתם באנגלית עלובה. התחושה הפנימית הזאת לא תמיד מגובה במציאות. קורס הכנה למבחן אמירם יתאים מאוד גם אם טיילתם בחו"ל והסתדרתם לא רע. קורס אמירם לא נועד להפוך אתכם לאנשי שיחה באנגלית שוטפת, זו לא המטרה. הקורס נועד בין היתר להסיר את החלודה שנצברה מאז סיימתם את לימודי התיכון. הקורס נועד להכין אתכם לקראת הבחינה וכך לסיים בציון כמה שיותר גבוה ולא משנה מה הרקע שלכם ועד כמה אתם שולטים ברגע זה בדקדוק האנגלי.

להכיר את סגנון השאלות

במהלך קורס הכנה למבחן אמירם לומדים להכיר לעומק את סוגי השאלות שעימן צפויים להתמודד בזמן הבחינה עצמה. אמנם תהיינה שאלות שדומות להן נתקלתם אולי גם בזמן לימודיכם בבית הספר אבל תהיינה גם שאלות שהמוקד שלהן אחר לגמרי. חשוב להכיר את סגנון השאלות וגם לתרגל אותן כמה שיותר. הזמן המוקצב למבחן מוגבל ולכן, מי שלא יספיק לענות על כל השאלות פשוט יפסיד נקודות. הכנה למבחן אמירם שנעשית בצורה ראויה תאפשר לכם לתכנן נכון ולנצל טוב יותר את זמן הבחינה. תוכלו לסיים מהר יותר את השאלות ואפילו לבדוק פעם נוספת את תשובותיכם. זה בדוק – אנשים שניגשים לבחינה לאחר היכרות מוקדמת עם הצפוי להם הינם נבחנים יותר רגועים וגם ההישגים שלהם הרבה יותר טובים.

מה המשמעות של ציון גבוה בבחינה

עוד דבר חשוב ניתן להרוויח בזכות קורס הכנה למבחן אמירם. מכיוון שכמעט בוודאות הקורס הזה מצליח להעלות את הציון שמקבלים, זה מאפשר חיים יותר קלים בזמן הלימודים הגבוהים. מבחן אמירם שמסיימים בציון גבוה יכול לאפשר למועמדים ללימודים גבוהים לקבל פטור מקורס באנגלית. המשמעות של פטור שכזה רבה ביותר. גם חוסכים כסף שכן לא צריך לשלם על עוד קורס אקדמאי וגם חוסכים הרבה מאוד זמן. ואפילו אם לא מקבלים פטור מלא, מצליחים לקבל פטור מקורס בסיסי באנגלית ואפשר להירשם לקורס מתקדם באוניברסיטה (או במכללה, תלוי היכן אתם צפויים ללמוד).

לימודים בתנאים מעולים

כאשר אתם בוחרים להצטרף לקורס ההכנה, וודאו כי מציעים לכם מקסימום תנאים למקסימום ביצועים. וודאו כי הקורס מתקיים בקבוצות קטנות וכי המדריכים מנוסים ומשקיעים. וודאו כי אתם צפויים לקבל דוגמאות למבחנים מהשנים האחרונות ואפילו כדאי לשוחח את תלמידים שכבר סיימו את הקורס וגם נבחנו. במוסד לימודים רציני יציעו לכם אפשרות לשיעורים פרטיים, אם אתם צריכים חיזוקים וישקיעו בתרגולים ככל שרק תרצו. אם צריך, ניתן לקבל עזרה גם לבעלי תשתית חלשה באנגלית ולסיים את הקורס עם ידע הרבה יותר מקיף ויכולת הרבה יותר גבוהה. אז לא משנה מה היו ההישגים שלכם בבגרות, לאחר הקורס תדעו אנגלית הרבה יותר טוב – ותצליחו.