קשה מאוד למצוא אנשים שלא יסכימו עם הטענה כי השפה האנגלית היא ככל הנראה השפה החשובה ביותר בעולם כיום. קשה עד כדי בלתי אפשרי למצוא אנשים בוגרים שלא נתקלו לפחות בכמה סוגים של מבחנים ובחנים באנגלית. אבל עבור מועמדים שנרשמים ללימודים אקדמאים צפוי אתגר לא פשוט ובמידה מסוימת גם בלתי מוכר – מבחן אמיר. זהו מבחן שאופיו שונה מאוד מכל מה שנתקלתם בעבר. למבחן הזה יש משמעות שתלווה אתכם במהלך לימודיהם הגבוהים ולכן, הרבה מאוד אנשים השוקלים לימודים גבוהים שוקלים גם להיעזר בקורס הכנה, קורס אמיר. אם עדיין לא נרשמתם לקורס מסוג זה, נבקש לחדד עבורכם מה בדיוק הוא יתרום לכם, בדרך לתואר.

קורס אמיר – קורס מותאם בחינה

גם מי שבטוח שרמת האנגלית שלו גבוהה, אולי אפילו גבוהה מאוד, לא בהכרח יגיע לתוצאה המיטבית אם יגיע לבחינה ללא קורס הכנה ייעודי. זוהי התכלית העיקרית של קורס אמיר. זה לא קורס שנועד בהגדרה ללמד אתכם מאפס את עקרונות הדקדוק האנגלי. זה לא קורס שנועד להרחיב את אופקיכם לגבי כתיבה יצירתית או להעשיר את השפה המדוברת שלכם בנסיעה הקרובה לחו"ל. כל אלה הם לכל היותר נלווים ולא המטרה המרכזית. לקורס האמור יש מטרה מאוד ברורה: קשה באימונים קל בקרב. הקורס מותאם בדיוק למבנה הבחינה. הקורס נועד להכין אתכם להצלחה בבחינה, כך שההישג שלכם יהיה מכסימלי. במידה ותשקיעו בקורס, תוכלו לחתור למטרה שאיננה בלתי מושגת – קבלת פטור מהשתתפות בקורסים אקדמאיים באנגלית. וגם אם לא תצליחו להוציא פטור מלא, תוכלו להשתתף בקורס אקדמאי מקוצר להשלמת חובת האנגלית שלכם.

ביצוע טוב, מהיר, איכותי

מדריכים מיומנים שמעבירים קורס אמיר נוהגים להעביר לתלמידים הרבה מאוד שאלות ותרגולים. המדריכים מכירים את כל סוגי השאלות ואת כל סוגי הניסוחים. המדריכים שולטים היטב בכל מה שהכילו המבחנים של השנים האחרונות, כך שאותה הכנה למבחן אמיר מבוססת על המציאות הקיימת ולא על ניחושים.

במהלך הקורס מקבלים הסטודנטים עושר עצום של משימות וטיפים השאובים בדיוק ממה שמצופה מהם בבחינה. אין ספק כי צריך לעבוד לא מעט במהלך הקורס, אבל זה כדאי ומשתלם. עדיף לעבוד יותר קשה בשלב הזה, ולחסוך את העבודה הקשה במהלך הלימודים הגבוהים. בקורס תכירו את כל הסוגים של השלמות משפטים, סוג מאוד מקובל של שאלות במבחן. תתרגלו הרבה מאוד דרכים לניסוח מחדש של משפטים, נושא אהוב נוסף על מחברי הבחינה. כמו כן, תעבדו הרבה על הבנת הנקרא, ברמה אקדמית. את כל זה, תלמדו לבצע לא רק טוב אלא גם מהר.

מדריכים מקצועיים שתפגשו בתחילת קורס אמיר יהיו דוברי אנגלית ברמה גבוהה, על פי רוב גם אקדמאים בתחום זה ומורים בכירים. בקורס תתמודדו עם מבחן אמיר לדוגמא ואפילו עם הרבה יותר מאחד. אם המורים יזהו כי לתלמיד חסר ידע בסיסי, הוא יכול לקבל הרבה עזרה וסיוע, לרבות שיפור היסודות. הלמידה בקבוצות קטנות, השונה כל כך מחוויית בית הספר, מאפשר התקדמות מהירה ויעילה.

עוד תרוויחו לאורך הקורס גם הרבה מאוד דרכים שיעזרו לכם להצליח, גם אם במקרה אתם לא בטוחים בתשובה כאשר אתם נתקלים בשאלה כזאת או אחרת. באמצעות היגיון ולוגיקה שתלמדו, תוכלו להשתמש בשיטת פסילת התשובות הבלתי נכונות (שהרי מדובר בבחינת רב ברירה). תלמדו לנהל נכון את הזמן שלכם, כדי שתספיקו לענות בקלות על כל השאלות, בזמן המוקצב. תלמדו להפריד בין עיקר לטפל. במהלך הקורס תבצעו תרגול בפורמטים שונים, עם אפשרות לשימוש בכלים חדישים, סימולציות ועזרים ממוחשבים.