יש המון מרצים לאנגלית, אבל אנחנו מחפשים את ה-Top שבהם.
אנו חושבים שלא מספיק לתת לתלמידים שלנו קורסים איכותיים ומובנים היטב, חומרי לימוד מוקפדים ושיטות למידה אפקטיביות. מעל כל אלו נמצאים צוות המורים ומפתחי התכנים של TopPrep. אנו מראיינים עשרות מועמדים שנמצאו עונים על הקריטריונים שלנו, בוחרים מבינהם רק בודדים שעוברים תוכנית הכשרה מקיפה בליווי מוקפד. כל זאת בשביל לוודא שאתם מקבלים את ה-X פקטור של המרצים שיובילו אתכם להצלחה.

נדב אורנוי

נדב אורנוי

בעל תואר ראשון בבלשנות וספרות אנגלית מאוניברסיטת בן גוריון, אותו סיים בהצטיינות יתירה, ותעודת הוראה באנגלית ממכללת סמינר הקיבוצים. נדב הינו בעל ניסיון עשיר בהוראת אנגלית בכל הרמות ובכל הגילאים; כמתרגל באוניברסיטה, כמורה בתיכון וכראש תחוםIELTS ו-אמי"ר/ם בטופפרפ. הוא מאמין שהדרך להצלחה היא אינדיווידואלית לכל תלמיד, ושיחס אישי הוא המפתח לכך.

אורית שבח

אורית שבח

המייסדת של TopPrep, המתמחה בהכנה לבחינות מתקדמות באנגלית (GMAT, TOEFLL, אמי"ר ואמיר"ם) ובשיעורים פרטיים באנגלית לכל הרמות. עוסקת בתחום האנגלית כבר למעלה מ-12 שנים. כמדריכת אנגלית בקורסים שונים סייעה לתלמידים מצטיינים להגשים את חלומם ולהתקבל לתכניות הלימוד הטובות בעולם כגון הארוורד, סטנפורד, וורטון וברקלי. כמו כן, אורית סייעה לתלמידים רבים לשפר את רמתם באנגלית ואת ציוניהם. בוגרת תואר ראשון ושני בבלשנות וספרות אנגלית. הדריכה במשך שנים קורסי GMAT וסדנאות TOEFL בחברה מובילה להכנה לבחינות, שם ניהלה גם את תחום ה-GMAT המילולי: היא פיתחה מערכי שיעור, כתבה חומרי לימוד והכשירה מדריכים. בנוסף, אורית הדריכה קורסי הכנה לאמי"ר ולימדה אנגלית ברמות שונות בבית ספר מוכר לשפות. בין תלמידיה היו מנהלים בכירים.

חמוטל ילין

חמוטל ילין

בעלת תואר ראשון בספרות ובלשנות אנגלית ותואר שני בספרות אנגלית מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב – שניהם בהצטיינות. בעלת ניסיון רב שנים בהוראת אנגלית לילדים, נוער ומבוגרים, במסגרות פרטיות וקבוצתיות, כולל בהתנדבות. עוסקת גם בפיתוח וכתיבה של חומרי לימוד וכן בתרגום ועריכה.