עבור לא מעט מהישראלים מיומנות השיחה באנגלית היא המיומנות המאתגרת ביותר. גם לסטודנטים בעלי יסודות טובים באנגלית מיומנות זו היא לא תמיד פשוטה עקב הלחץ הפסיכולוגי שנוצר עקב הצורך לדבר באנגלית על נושא שרירותי מול אדם זר. בנוסף, אנשים רבים השולטים בשפה האנגלית ומנוסים בקריאת אנגלית, בהבנת הנשמע ובכתיבה באנגלית, חסרי ניסיון וביטחון בדיבור באנגלית, מכיוון שלא היו במצבים אמיתיים רבים בחייהם בהם נדרשו לדבר את השפה.

על מנת להצליח לדבר בצורה טובה, יש להתאמן על דיבור נכון באופן קבוע. הדרך היעילה ביותר לעשות זאת היא ע"י קבלת פידבק ממורה הבקיא בשפה האנגלית בכלל ובהוראת שיפור הדיבור בפרט.

מורה שיוכל למקד אתכם במה עליכם לעבוד לשיפור יכולות הדיבור וכיצד ניתן להתקדם ולהשתפר, לאחר איתור נקודות החוזק והחולשה האישיות שלכם. במקביל, מומלץ גם לדבר אנגלית עם חברים / בני משפחה / מכרים וכדומה כדי לשפר את הבטחון בדיבור אנגלית ואת שטף הדיבור. לדבר נכון בשיעור זה חשוב, אך חשוב לא פחות להגיע לרמת דיבור טבעית.

אפשרויות שיפור הדיבור באנגלית ב-TopPrep

שיעורי דיבור אישיים מול מרצה OnLine

  • שיעורים באינטרנט עם מרצה אישית
  • ללא בזבוז זמן יקר על נסיעות ופקקים וחיפוש חניה
  • גמישות רבה בזמן השיעורים

שיעורי חיזוק ממוקדים

שיעורי חיזוק אישיים בנושאים הרלוונטיים עבורך כגון: העברת מצגות / פרזנטציות עיסקיות ; שיפור יכולת הדיבור בפני קהל ; יכולת ניהול שיחת חולין עם לקוחות / קולגות פנים מול פנים או בטלפון; ניהול משא ומתן באנגלית.

שיעורי דיבור אישיים 1 על 1 מול מרצה

קורס הכנה פרטי המתקיים ביום ובשעה הנוחים לך

למגוון מאמרים