fbpx

קורס אמי"ר/ם של

הדרך הקצרה והחסכונית להשגת הפטור באנגלית

 • קבוצות קטנות המאפשרות יחס אישי
 • 5 דקות הליכה מרכבת השלום

להצטרפות להצלחה חייגו

או השאירו פרטים  קורס אמי"ר/ם של

  הדרך הקצרה והחסכונית להשגת הפטור באנגלית.

  • קבוצות קטנות המאפשרות יחס אישי
  • 5 דקות הליכה מרכבת השלום

  להצטרפות להצלחה חייגו

  או השאירו פרטים   למה ללמוד אצלנו לאמי"ר/ם

   למידה משולבת פרונטלית וממוחשבת להכנה מקיפה

   השקעה רבה במחקר ופיתוח ע"י צוות אקדמי

   אפשרות לקורס נוסף ללא תוספת תשלום

   המרצים הטובים ביותר, בעלי תארים אקדמיים באנגלית וניסיון רב בהוראת האנגלית

   קבוצות קטנות

   יחס אישי וליווי עד להצלחה

   אודות Topprep

   TopPrep הוקמה ע"י אורית שבח (מומחית בתחום ההכנה לבחינות קבלה למוסדות אקדמיים בחו"ל – TOEFL ו-GMAT ובעלת MA באנגלית) במטרה לעזור לסטודנטים לממש את הפוטנציאל שבהם ולעזור להם להוציא את הציונים הגבוהים ביותר,תוך השמת דגש על איכות ומקצועיות הקורסים.

   ב-TopPrep אנו מקפידים במיוחד על בחירת סגל מרצים בעל ניסיון רב והצלחה בהכנה לבחינות אקדמיות ואשר מאמין בפוטנציאל של כל אחד ואחת להצלחה. אנו משקיעים באופן רציף משאבים רבים במחקר ופיתוח וזאת על מנת שנוכל לספק לכם חומרי לימוד באיכות מעולה, מעודכנים ואפקטיביים.

   שמי אורית שבח, המייסדת של ביה"ס TopPrep. אני עוסקת בתחום האנגלית כבר למעלה מ-12 שנים. כמדריכת אנגלית בקורסים שונים סייעתי לתלמידים מצטיינים להגשים את חלומם ולהתקבל לתכניות הלימוד הטובות בעולם כגון הארוורד, סטנפורד, וורטון, ברקלי ועוד. כמו כן, סייעתי לתלמידים רבים לשפר את רמתם באנגלית ואת ציוניהם. את TopPrep הקמתי על מנת לתת לכם את הקורסים הטובים ביותר.

   קורס ההכנה למבחן אמי"ר ומבחן אמיר"ם פותח במאמץ של שנים ע"י טובי מפתחי ההדרכה בתחום.
   לימוד טכניקות פתרון ייחודיות ומוכחות לצד הרחבת בסיס הידע באנגלית והכרת מאפייני הבחינה זה המתכון להצלחה. כל זאת ועוד תקבלו אצלנו.
   הקורסים מלווים במערכת למידה (E-Learning) המכילה תרגולים רבים לנושאים שנלמדים בקורס כדי להפוך את תהליך הלמידה שלכם ליותר מעניין ואפקטיבי.
   סוג הלמידה היא פרונטלית בעזרת מצגות בשיעורים ותרגולים וסימולציות באינטרנט.

   על מבנה המבחן

   החוזקה שלנו היא במרצים

   דניאל ברכר

   דובר 11 שפות, מחזיק בתואר שני כפול בתחום חקר שפות וספרות עולם, ובעל תעודת הוראה מאוניברסיטת הלסינקי בפינלנד, ברכר צבר ותק של למעלה מ-15 שנה בהוראת שפות והדרכת קבוצות בשפה האנגלית. עסק בתרגום, תימלול, עריכה, הגהה ולקטורה עבור מספר הוצאות ספרים וערוצי טלוויזיה בארץ ובחו"ל. מיומן בהצבת יעדים יחד עם תלמידיו והשגתם.

   אורית שבח

   אורית שבח, מייסדת ביה"ס TopPrep. עוסקת בתחום האנגלית כבר למעלה מ-12 שנים. בוגרת תואר ראשון ושני בבלשנות וספרות אנגלית. הדריכה במשך שנים קורסי GMAT וסדנאות TOEFL בחברה מובילה להכנה לבחינות, שם ניהלה גם את תחום ה-GMAT המילולי: סייעה לתלמידים רבים להגשים את חלומם ולהתקבל לתכניות הלימוד הטובות בעולם כגון הארוויד, סטנפורד, וורטון וברקלי.

   חמוטל ילין

   בעלת תואר ראשון בספרות ובלשנות אנגלית ותואר שני בספרות אנגלית מאוניברסיטת בן-גוריון – שניהם בהצטיינות. בעלת ניסיון רב שנים בהוראת אנגלית במסגרות פרטיות וקבוצתיות, כולל בהתנדבות. עוסקת גם בפיתוח וכתיבה של חומרי לימוד וכן בתרגום ועריכה.

   אושרה עדן יוסף

   בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית ו-BA כללי מאוניברסיטת תל אביב ובעלת ניסיון רב בלימוד אנגלית. אושרה דוברת אנגלית, עברית, רוסית, וצרפתית. עסקה בהדרכות מסוגים שונים לקבוצות וליחידים.מאמנת אישית בתחום השגת מטרות ומימוש עצמי.

   התקשרו לשיחת התייעצות בחינם:

   תל אביב, רחוב איסרליש 22

   איינשטיין 16, רמת גן

   הצטרפו לתלמידים הרבים שלנו, ונשמח להוביל אתכם להצלחה

   "הייתי רוצה להודות לכם על קיומו של קורס כל כך מועיל, שמכין בצורה מאוד מדויקת למבחן המאתגר . לא אמנתי שתוך 8 מפגשים תהיה לי התקדמות ברמה של האנגלית."
   מיטל זכריה
   "אני באמת מרגישה שהצלחתי ללמוד טוב יותר בזכות שיטת הלימוד, ומערכי השיעורים. קיבלתי כלים שיעזרו לי לכל החיים ברכישת בשפה האנגלית,אני מרגישה שהקורס תרם לי רבות ויעזור לי מאוד להגיע למקסימום שלי."
   צליל רוזנטל
   "ההכנה לבחינה הייתה ממוקדת ויעילה ונתנה לי את כל הכלים להצליח ובגדול. כעת, לאחר שקיבלתי את הפטור הנכסף, אני שמח להצטרף אל שורת הממליצים של בית הספר TOPPREP."
   אבי שלום, קיבל 150 במבחן אמירם
   "אני שמח לבשר לכם שהוצאתי את הפטור המיוחל. תודה לכם על האדיבות, הרצון התמידי לסייע ולתמוך ולעשות הכל למען הצלחת התלמיד."
   גיא הלוי
   "נבחנתי 3 פעמים במבחן אמי"ר במטרה להשיג פטור. לא השגתי מטרה זו ולכן החלטתי לקחת קורס הכנה לאמי"ר של TopPrep. הקורס היה בנוי היטב וניכר כי הושקעה בו מחשבה רבה. כל הנושאים הועברו במקצועיות רבה. בזכות הקורס הצלחתי להגיע לרמת פטור תוך שיפור הציון ב-19 נק׳ (קיבלתי 241)."
   אור נדיב    © 2020 כל הזכויות שמורות ל- TopPrep

    דילוג לתוכן