fbpx

קורס TOEFL אונליין LIVE

לשיפור רמת האנגלית ולהגשמת החלום להתקבל לתכניות הלימודים הטובות בעולם.

 • מחיר מיוחד לאור משבר הקורונה.
 • אחד על אחד
 • למידה מהבית

להתייעצות ואבחון רמה

ב Toefl, התקשר/י:

או השאר/י פרטים  קורס TOEFL אונליין LIVE

  לשיפור רמת האנגלית ולהגשמת החלום להתקבל לתכניות הלימודים הטובות בעולם.

  • מחיר מיוחד לאור משבר הקורונה
  • אחד על אחד
  • למידה מהבית

  מקומות אחרונים לקורס הקרוב!

  להתייעצות ואבחון רמה

  התקשרו:

  או השאירו פרטים   למה ללמוד אצלנו ל- TOEFL

   המרצים הטובים ביותר, בעלי תארים אקדמיים באנגלית וניסיון רב בהוראת האנגלית

   יחס אישי וליווי עד להצלחה

   השקעה רבה במחקר ופיתוח ע"י צוות אקדמי

   אודות TopPrep

   TopPrep הוקמה ע"י אורית שבח (מומחית בתחום ההכנה לבחינות קבלה למוסדות אקדמיים בחו"ל – TOEFL ו-GMAT ובעלת MA באנגלית) במטרה לעזור לסטודנטים לממש את הפוטנציאל שבהם ולעזור להם להוציא את הציונים הגבוהים ביותר,תוך השמת דגש על איכות ומקצועיות הקורסים.

   ב-TopPrep אנו מקפידים במיוחד על בחירת סגל מרצים בעל ניסיון רב והצלחה בהכנה לבחינות אקדמיות ואשר מאמין בפוטנציאל של כל אחד ואחת להצלחה. אנו משקיעים באופן רציף משאבים רבים במחקר ופיתוח וזאת על מנת שנוכל לספק לכם חומרי לימוד באיכות מעולה, מעודכנים ואפקטיביים.

   שמי אורית שבח, המייסדת של ביה"ס TopPrep. אני עוסקת בתחום האנגלית כבר למעלה מ-12 שנים. כמדריכת אנגלית בקורסים שונים סייעתי לתלמידים מצטיינים להגשים את חלומם ולהתקבל לתכניות הלימוד הטובות בעולם כגון הארוורד, סטנפורד, וורטון, ברקלי ועוד. כמו כן, סייעתי לתלמידים רבים לשפר את רמתם באנגלית ואת ציוניהם. את TopPrep הקמתי על מנת לתת לכם את הקורסים הטובים ביותר.

   בניגוד למבחן ה-GMAT שבודק כישורים ניהוליים, מבחן טופל הוא מבחן ידע באנגלית שמוודא שתסתדרו בסביבה דוברת אנגלית מבחינת כל כישורי השפה שלכם – הבנת הנקרא, הבנת הנשמע, דיבור וכתיבה. ב-TopPrep תקבלו הכנה לכל פרקי הבחינה. הכנה זו מורכבת מלימודי אנגלית מכווני TOEFL ומהכרות יסודית עם הבחינה ודרכי פתרונות מגוונים ומוכחים להתמודדות עם המשימות השונות.

   על מבנה מבחן טופל (Toefl)

   חזק באנגלית? הרשם למרתון TOEFL בן 2 מפגשים

   החוזקה שלנו ב Toefl היא במרצים

   בן וויטס

   בן בעל תואר ראשון בספרות אנגלית ממכללת מידלבורי בארה"ב, אותו סיים בהצטיינות, ותעודת הוראה בספרות עם התמחות בלימוד אנגלית כשפה זרה. יש לו ניסיון כמורה לספרות ומורה להכנה לבחינת .SAT בן הביא עשרות תלמידים להצלחה במבחן SAT, מה שאיפשר להם ללמוד באוניברסיטות הכי טובות בארה"ב.

   אורית שבח

   אורית שבח, מייסדת ביה"ס TopPrep. עוסקת בתחום האנגלית כבר למעלה מ-12 שנים. בוגרת תואר ראשון ושני בבלשנות וספרות אנגלית. הדריכה במשך שנים קורסי GMAT וסדנאות TOEFL בחברה מובילה להכנה לבחינות, שם ניהלה גם את תחום ה-GMAT המילולי: סייעה לתלמידים רבים להגשים את חלומם ולהתקבל לתכניות הלימוד הטובות בעולם כגון הארוויד, סטנפורד, וורטון וברקלי.

   חמוטל ילין

   בעלת תואר ראשון בספרות ובלשנות אנגלית ותואר שני בספרות אנגלית מאוניברסיטת בן-גוריון – שניהם בהצטיינות. בעלת ניסיון רב שנים בהוראת אנגלית במסגרות פרטיות וקבוצתיות, כולל בהתנדבות. עוסקת גם בפיתוח וכתיבה של חומרי לימוד וכן בתרגום ועריכה.

   אושרה עדן יוסף

   בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית ו-BA כללי מאוניברסיטת תל אביב ובעלת ניסיון רב בלימוד אנגלית. אושרה דוברת אנגלית, עברית, רוסית, וצרפתית. עסקה בהדרכות מסוגים שונים לקבוצות וליחידים.מאמנת אישית בתחום השגת מטרות ומימוש עצמי.

   התקשרו לשיחת התייעצות בחינם

   עם מומחה Toefl

   הצטרפו לתלמידים הרבים שלנו ב Toefl, ונשמח להוביל אתכם להצלחה

   "אני חייב לציין שהחוויה הייתה חיובית וטובה, אורית היא קודם כל מורה מעולה שנותנת יחס אישי לתלמידים שלה, בסה"כ בקורס שלי היינו שלושה תלמידים , וזה נתן מקום ליחס אישי מדהים. לכל אחד היה זמן לשאלות להתאמן על כל הקטגוריות במבחן עצמם. אני מרגיש שאני יוצא לדרך ללמוד לבד כשאני יודע במה מדובר. כל מי שרוצה ללמוד בחו"ל זה ממש המקום, חוויה כיפית"
   טל
   "הקורס היה 4 אנשים, שזה עזר מאוד לתלמידים לקבל יחס אישי בכל שלב בין השיעורים בזמן השיעור היה אפשר לעצור לשאול. לכל שאלה יש תשובה ,מאוד עזר, גם באמצע השבוע אם הייתה לי שאלה הייתי שולח מייל לאורית שמאוד מהר עונה, הכלים בקורס מאוד טובים ומכינים אותך 100% למבחן...הקורס עזר לי לשפר את האנגלית ולא רק להתכונןן למבחן"
   אלכס    קורס TOEFL - קורס טופל

    א. הבנת הנקרא (Reading Section)
    הפרק הראשון במבחן TOEFL כולל 3-4 קטעי הבנת הנקרא ושאלות על קטעים אלה. הקטעים לקוחים ממגוון תחומים מדעיים ואקדמיים ומכילים מושגים מדעיים שאינם תמיד מוכרים לנבחן. מספר השאלות על כל אחד מהקטעים גדול (10 שאלות על כל קטע), והזמן המוקצב למענה עליהן מוגבל.
    ב-TopPrep תלמדו שיטת עבודה אשר שמה דגש על ניצול מיטבי של הזמן. אצלנו תלמדו כיצד יש לגשת לקריאת הקטעים וכיצד לאתר מידע בקטע במהירות וביעילות. בנוסף, תלמדו לזהות את כל סוגי השאלות המופיעים בפרק הבנת הנקרא ותקבלו כלים שיעזרו לכם לפתור כל סוג שאלה בצורה אפקטיבית כגון זיהוי המסיחים הנפוצים. הכרות עם נושאים דקדוקיים ותחביריים הנלמדים בקורס כגון מילות קישור מסייעת רבות בהבנת הקטעים ובהתמודדות איתם.

    ב. הבנת הנשמע (Listening Section)
    בפרק זה, הפרק השני במבחן, מאזין הנבחן למספר הרצאות ושיחות. לאחר כל שיחה או הרצאה, יש לענות על 5-6 שאלות הבודקות את הבנתה. השיחות וההרצאות אינן קצרות, והן כוללות פרטים רבים שיש לזכור על מנת לענות נכון על השאלות. בזמן ההאזנה, הנבחן יכול לכתוב לעצמו הערות על דף טיוטה ולהיעזר בהן בשלב המענה על השאלות, אולם יש לעשות זאת בתמציתיות ובזריזות כדי לא להחמיץ את הנאמר בקטע.

    ב-TopPrep תלמדו מה מומלץ לכתוב וכיצד לארגן נכון את דפי הטיוטה שלכם. כמו כן, בדומה לפרק הבנת הנקרא, תלמדו לזהות את כל סוגי השאלות המופיעים בפרק הבנת הנשמע, תקבלו כלים לפתרונן ותתרגלו האזנה למספר רב של שיחות והרצאות.

    ג. דיבור (Speaking Section)
    פרק זה, השלישי במבחן, מורכב מארבע משימות. במשימה הראשונה מתבקש הנבחן להביע את דעתו בנושא מסוים במשך 45 שניות. שאר המשימות הן משימות משולבות, כלומר בודקות לא רק את מיומנות הדיבור של הנבחן אלא גם מיומנויות נוספות. שתי משימות מתחילות בקריאת קטע קצר והאזנה לקטע נוסף על אותו נושא. לאחר מכן יש לענות בעל פה על שאלה שעוסקת בתוכן שני הקטעים. במשימת הדיבור האחרונה, יש להאזין לקטע ולענות בעל פה על שאלה לגבי קטע זה. בשלוש המשימות המשולבות, נדרש הנבחן לדבר במשך דקה. פרק הדיבור דורש את ההכנה הרבה והיסודית ביותר, וזאת ממספר סיבות. ראשית, הזמן הקצר המוקצב למתן תשובה בעל פה והצורך לענות על השאלות באופן מלא בזמן זה. שנית, מרכיב הלחץ הפסיכולוגי, הנובע מהדרישה לדבר באנגלית, באופן ברור ושוטף, על נושא לא מוכר שזה עתה נחשפתם אליו. לבסוף, הזמן המוקצב לנבחן לתכנן את תשובתו קצר ביותר (15-30 שניות).
    ב-TopPrep תלמדו כיצד לנצל את שלב הקריאה וההאזנה במשימות המשולבות כדי להתחיל לתכנן את תשובתכם. תלמדו כיצד לנצל באופן יעיל את הזמן הקצר המוקצב לתכנון התשובה וכיצד לארגן את תשובותיכם בצורה מסודרת וממוקדת, תוך התייחסות לתוכן הנדרש. תרגול משימות דיבור בכל שיעור יעזרו לשפר את מהירות ושטף הדיבור שלכם ולעמוד בזמנים. כמו כן, תקבלו משוב שוטף על הגייה לא נכונה של מילים, תלמדו כללי הגייה נכונה באנגלית ותקבלו הכוונה לגבי תיקון המבטא שלכם על מנת להישמע מובנים יותר לבוחנים דוברי האנגלית שיקבעו את הציון שלכם.

    ד. כתיבה (Writing Section)
    בפרק הכתיבה, הפרק הרביעי והאחרון במבחן, על הנבחן לכתוב שני חיבורים בזמן כולל של 50 דקות. הפרק בודק את איכות הכתיבה מבחינת ארגון החיבור, המבנה שלו, תקינות השפה ותוכן החיבור – עד כמה הוא רלוונטי לנושא שעליו התבקש הנבחן לכתוב, עד כמה הנימוקים בהם השתמש הנבחן משכנעים וכולי. החיבור הראשון הוא מטלה משולבת: ראשית, הנבחן קורא קטע קצר, לאחר מכן הוא מאזין לקטע שמיעה באותו נושא, ולבסוף עליו לכתוב חיבור אשר מספק מענה לשאלה אשר מתייחסת לשני קטעים אלה. בחיבור השני, על הנבחן להביע את דעתו בנושא מסוים ולנמק דעה זו. על מנת להצליח בפרק זה, יש ללמוד את כללי כתיבת חיבור הדעה והחיבור הפורמאלי, להתאמן בכתיבת חיבורים ולקבל עליהם משוב מקיף ממורה מקצועי אשר מכיר את הדרישות הספציפיות של מבחן TOEFL.
    ב-TopPrep תלמדו את הכללים לכתיבת חיבור דעה וחיבור פורמאלי, תקבלו טיפים לשיפור הרמה הדקדוקית והסגנונית של החיבורים ותבינו לעומק את הדרישות השונות של שני סוגי החיבורים. במהלך הקורס תתרגלו כתיבה של שני סוגי החיבורים ותקבלו ליווי צמוד הכולל בדיקה יסודית של החיבורים שכתבתם, תיקון שגיאות, הערות על תוכן החיבורים ואיכות הנימוקים, והצעות לשיפור החיבור הבא.

    מבחן TOEFL

    מבחן TOEFL (קיצור של Test of English as a Foreign Language) הוא מבחן ידע באנגלית שמטרתו לבדוק את יכולתו של הנבחן להתמודד עם לימודים אקדמיים באנגלית במוסדות שונים ברחבי העולם. לעיתים דורשים מעסיקים ממועמדים לעבודה ציון TOEFL להוכחת שליטתם בשפה.

    המבחן נכתב על ידי חברה אמריקאית בשם ETS (קיצור של Educational Testing Services). הציון במבחן TOEFL הינו בסקאלה של 0-120. משך הבחינה הוא מעל שלוש שעות. לפירוט על מבנה הבחינה, מומלץ לצפות בסרטון הבא:

    רוצים לדעת מהו הציון שלכם במבחן טופל? מלאו את הפרטים בטופס צור קשר ונאבחן אתכם ללא עלות או התחייבות

    מבחן טופל מורכב מארבעה פרקים:
    פרק הבנת הנקרא (Reading) – כולל שאלות רב ברירה
    פרק הבנת הנשמע (Listening) – כולל שאלות רב ברירה.
    פרק הדיבור (Speaking) – בו הנבחן מדבר למקרופון המקליט את המלל.
    פרק הכתיבה (Writing) – בו הנבחן מקליד שני חיבורים.
    כל הבחינה ממוחשבת. היא כוללת הפסקה אחת באורך 10 דקות לאחר פרק הבנת הנשמע.

    הציון בכל פרק במבחן טופל נע בין 0-30. על מנת לקבל ציון גבוה במבחן טופל, על הנבחן לשלוט באוצר מילים רחב ובחוקי התחביר והדקדוק של השפה האנגלית. כמו כן, עליו להיות מסוגל להתבטא בשטף בעל פה ובכתב, במהירות ובמבטא ברור ומובן. מבטא זר עשוי לפגוע בציון, ולכן על ההכנה לבחינה לכלול גם היבט זה של שיפור רמת האנגלית.

    פרק הבנת הנקרא במבחן TOEFL
    הפרק הפותח את הבחינה ובו מוצגים מספר קטעי הבנת הנקרא (3-4) ואחריהם שאלות הבוחנות את הבנת הנבחן את הנקרא. על כל קטע נשאל הנבחן 10 שאלות.

    הקטעים במבחן טופל לקוחים ממגוון רחב של תחומים, כך שסביר שרובם לא יהיו מוכרים לנבדק. זאת, בתוספת מספר השאלות הרב ולחץ הזמן, מחייבים הכנה מיוחדת לפרק הבנת הנקרא, המתמקדת בשיטות יעילות לאיתור מידע בטקסטים ארוכים ובניצול מיטבי של הזמן העומד לרשותך.

    פרק הבנת הנשמע במבחן TOEFL
    בפרק זה מאזין הנבחן למספר שיחות והרצאות. לאחר כל שיחה או הרצאה, עליו לענות על 5-6 שאלות הבוחנות את הבנתו את הנשמע.

    פרק הדיבור במבחן טופל
    בפרק זה ארבע משימות שונות, כגון הסבר קצר (45 שניות) על העדפה אישית, סיכום בעל פה במשך 60 שניות של הנקודות העיקריות בקטע שמיעה או בקטע קריאה קצר וקטע השמיעה המתייחס אליו.

    חלק זה דורש מרוב הנבחנים את ההכנה המדוקדקת ביותר לבחינה, בשל מגבלת הזמן החמורה והלחץ הפסיכולוגי הנובע מהדרישה לדבר ברהיטות ובשטף על נושא בלתי מוכר שזה עתה נחשפת אליו בהתראה קצרה ועם זמן מועט (15-30 שניות) להתארגנות.

    פרק הכתיבה במבחן טופל
    פרק הכתיבה כולל הקלדת שני חיבורים: משימת כתיבה משולבת וחיבור דעה.

    משימת כתיבה משולבת: במשימה זו, מוצג לנבחן קטע קריאה על נושא כלשהו. לאחר מכן, מושמע לו קטע העוסק באותו נושא. לאחר קריאת הקטע והאזנה לקטע השמיעה, על הנבחן לכתוב חיבור המתבסס על המידע שהופיע בשני הקטעים.

    חיבור דעה: בחיבור דעה, מתבקש הנבחן להביע את דעתו בנושא כלשהו המוצג בפניו, לנמק את דעתו זו ולתת דוגמה רלוונטית שתורמת להמחשת וחיזוק טיעוניו. הנושאים לקוחים ממגוון רחב של תחומים, בעיקר אקדמיים ותעסוקתיים.

    סך הזמן המוקצב להקלדת שני החיבורים הוא 50 דקות. על מנת להספיק לכתוב שני חיבורים מובנים, עשירים, ממצים ורהוטים בזמן זה יש להתאמן בכתיבת מספר רב של חיבורים ולקבל עליהם משוב מפורט, לשוני ותוכני, מאיש מקצוע מנוסה הבקי בדרישות הפרק ובאופן חישוב הציון.

    דילוג לתוכן