אנשים רבים מעוניינים לשפר את רמת האנגלית שלהם ממגוון סיבות: חברתיות, אישיות וכאלה הקשורות למקום העבודה. ישנם מספר בתי ספר המתמחים בלימוד אנגלית, ובנוסף להם מגוון קורסים המוצעים לקהל הרחב. עם זאת, לשיעורים פרטיים יש יתרונות רבים אשר תלמידים בקורסים קבוצתיים אינם זוכים ליהנות מהם: ראשית, בקורסים קבוצתיים, קצב הלימוד נקבע על פי רמתם של רוב התלמידים, וחלק מהתלמידים עלולים להשתעמם או להתקשות לעמוד בקצב הכיתה. שיעורים פרטיים יעילים יותר מכיוון שהתלמידים לא נאלצים לחלוק את זמן השיעור עם תלמידים אחרים. בשיעור פרטי, המורה אינו מבזבז זמן על התייחסות לשאלות ולצרכים של תלמידים אחרים, התלמידים מקבלים יחס אישי ותכני השיעורים מותאמים לרמתם האישית. יתרון בולט נוסף של שיעורים פרטיים הוא שהתלמידים יכולים לקבוע את ימי ושעות הקורס בזמן הנוח להם, לעומת קורסים קבוצתיים שבהם הימים והשעות קבועים מראש ואינם גמישים. ולבסוף, מסגרת קבוצתית לעיתים אינה יעילה עבור אנשים המעוניינים לשפר את כישורי הדיבור שלהם באנגלית הן מכיוון שזמן הדיבור של כל תלמיד בקבוצה מוגבל והן בגלל שישנם תלמידים שלא מרגישים בנוח לדבר אנגלית בפורום קבוצתי.

ב-TopPrep תוכלו ללמוד אנגלית בשיעורים פרטיים המותאמים לצרכיכם ולרמתכם באופן אישי. אתם מוזמנים לפגישת היכרות של 45 דקות שבה יאובחנו רמת האנגלית שלכם והצרכים הלימודיים שלכם: אילו נושאים עליכם לחזק ומהם כישורי השפה שאתם מעוניינים לשפר – דיבור, קריאה והבנת הנקרא, הבנת הנשמע וכתיבה. לאחר מכן תוכלו לקבוע שיעורים בזמן ובתדירות המתאימים לכם ולהתחיל לשפר את האנגלית שלכם.

השיעורים: משך כל שיעור הוא 60 דקות. תלמידים המעוניינים בתרגול נוסף יקבלו בסוף כל שיעור שיעורי בית על מנת שיוכלו ליישם את מה שנלמד בשיעור, ולהמשיך להתקדם.