קורס טופל או למידה עצמית?

//קורס טופל או למידה עצמית?
קורס טופל או למידה עצמית? 2017-05-17T14:51:39+00:00

בית פורומים פורום TOEFL קורס טופל או למידה עצמית?

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • ליאורן
    Post count: 0

שלום רב,

אני צריך ציון במבחן TOFEL עד דצמבר.

יש מספר מקומות לעשות קורס טופל אבל אני לא יודע האם זה באמת מה שאני צריך?

האם יש דרך טובה ללמד עצמאית לטופל?

איזה ספרי לימוד מומלצים ללמידה עצמאית של הטופל?

אורית שבח
    מנהל בפורום
    Post count: 93

זה תלוי איזה ציון אתה צריך ומהי רמת האנגלית שלך ביחס לציון שאתה צריך בטופל. אם הפער שלך מהציון גדול, לא יהיה לך פשוט ללמוד לבד לבחינה מכיוון שאתה צריך לשפר את רמת האנגלית שלך בתקופה קצרה יחסית וקורסי טופל טובים (וחשוב לבחור קורס איכותי ולא להרשם לקורס הראשון שמוצאים באינטרנט), מתמחים בשיפור האנגלית לטופל ובטכניקות פתרון יעילות. לדוגמה, אוצר מילים זה דבר כמעט אינסופי, ולכן בקורס טופל טוב תקבל את האוצר המילים החשוב לבחינה. אם תלמד לבד, תוכל להתקל בהמון מילים שתלמד ולא באמת ישרתו אותך בבחינה.

בגדול, אם אתה לומד לבד, מומלץ מאוד להכיר את הבחינה ולדעת היטב מה מצפה לך בכל חלק בבחינה על מנת למקסם תוצאות ולא להיות מופתע. במידה ויש גם פער באנגלית שצריך לסגור, פחות מומלץ ללמוד לבד כאשר היעד של הבחינה קרוב.

יש ספרי TOEFL רבים שחלקם טובים וחלקם פחות. הספר החשוב ביותר הוא המדריך הרישמי לטופל – The Official Guide מהדורה 4 של ה-ETS שהוא הגוף הרישמי של הבחינה.
    הספר מגיע עם 3 מבחנים מלאים ותרגול נוסף בתוכו. יש בו גם כמה הצעות לשיטות עבודה שהן די יעילות.

חברות נוספות, כגון קפלן, פרינסטון ריויו, מקמילן ועוד גם מוציאות ספרי הכנה לטופל שתוכל לתרגל בהם שאלות דומות לאלה שיש בבחינה.

בהצלחה,
    אורית שבח – מנהלת קורס TOEFL

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־קורס טופל או למידה עצמית?
פרטים: