קורס IELTS של

לשיפור רמת האנגלית ולהגשמת החלום ללמוד/לעבוד בחו"ל

5 דקות הליכה מרכבת השלום

מידע על TopPrep

נבחרת המרצים של TopPrep

ממליצים

צור קשר

למה ללמוד אצלנו

למידה משולבת פרונטלית וממוחשבת להכנה מקיפה

השקעה רבה במחקר ופיתוח ע"י צוות אקדמי

אפשרות לקורס נוסף ללא תוספת תשלום

המרצים הטובים ביותר, בעלי תארים אקדמיים באנגלית וניסיון רב בהוראת האנגלית

קבוצות קטנות

יחס אישי וליווי עד להצלחה

מידע על TopPrep

TopPrep הוקמה ע"י אורית שבח (מומחית בתחום ההכנה לבחינות קבלה למוסדות אקדמיים בחו"ל – IELTS ,TOEFL ו-GMAT ובעלת MA באנגלית) במטרה לעזור לסטודנטים לממש את הפוטנציאל שבהם ולעזור להם להוציא את הציונים הגבוהים ביותר,תוך השמת דגש על איכות ומקצועיות הקורסים.

ב-TopPrep אנו מקפידים במיוחד על בחירת סגל מרצים בעל ניסיון רב והצלחה בהכנה לבחינות אקדמיות ואשר מאמין בפוטנציאל של כל אחד ואחת להצלחה. אנו משקיעים באופן רציף משאבים רבים במחקר ופיתוח וזאת על מנת שנוכל לספק לכם חומרי לימוד באיכות מעולה, מעודכנים ואפקטיביים.

שמי אורית שבח, המייסדת של ביה"ס TopPrep. אני עוסקת בתחום האנגלית כבר למעלה מ-12 שנים. כמדריכת אנגלית בקורסים שונים סייעתי לתלמידים מצטיינים להגשים את חלומם ולהתקבל לתכניות הלימוד הטובות בעולם כגון הארוורד, סטנפורד, וורטון, ברקלי ועוד. כמו כן, סייעתי לתלמידים רבים לשפר את רמתם באנגלית ואת ציוניהם. את TopPrep הקמתי על מנת לתת לכם את הקורסים הטובים ביותר.

בניגוד למבחן ה-GMAT שבודק כישורים ניהוליים, מבחן ILETS הוא מבחן ידע באנגלית שמוודא שתסתדרו בסביבה דוברת אנגלית מבחינת כל כישורי השפה שלכם – הבנת הנקרא, הבנת הנשמע, דיבור וכתיבה. ב-TopPrep תקבלו הכנה לכל פרקי הבחינה. הכנה זו מורכבת מלימודי אנגלית מכווני IELTS ומהכרות יסודית עם הבחינה ודרכי פתרונות מגוונים ומוכחים להתמודדות עם המשימות השונות.

מידע על TopPrep

בן וויטס

בן בעל תואר ראשון בספרות אנגלית ממכללת מידלבורי בארה"ב, אותו סיים בהצטיינות, ותעודת הוראה בספרות עם התמחות בלימוד אנגלית כשפה זרה. יש לו ניסיון כמורה לספרות ומורה להכנה לבחינת .SAT בן הביא עשרות תלמידים להצלחה במבחן SAT, מה שאיפשר להם ללמוד באוניברסיטות הכי טובות בארה"ב.

בן וויטס

אורית שבח, מייסדת ביה"ס TopPrep. עוסקת בתחום האנגלית כבר למעלה מ-12 שנים. בוגרת תואר ראשון ושני בבלשנות וספרות אנגלית. הדריכה במשך שנים קורסי GMAT וסדנאות IELTS בחברה מובילה להכנה לבחינות, שם ניהלה גם את תחום ה-GMAT המילולי: סייעה לתלמידים רבים להגשים את חלומם ולהתקבל לתכניות הלימוד הטובות בעולם כגון הארוויד, סטנפורד, וורטון וברקלי.

בן וויטס

בעלת תואר ראשון בספרות ובלשנות אנגלית ותואר שני בספרות אנגלית מאוניברסיטת בן-גוריון – שניהם בהצטיינות. בעלת ניסיון רב שנים בהוראת אנגלית במסגרות פרטיות וקבוצתיות, כולל בהתנדבות. עוסקת גם בפיתוח וכתיבה של חומרי לימוד וכן בתרגום ועריכה.

בן וויטס

בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית ו-BA כללי מאוניברסיטת תל אביב ובעלת ניסיון רב בלימוד אנגלית. אושרה דוברת אנגלית, עברית, רוסית, וצרפתית. עסקה בהדרכות מסוגים שונים לקבוצות וליחידים.מאמנת אישית בתחום השגת מטרות ומימוש עצמי.