LP 3 2018-03-22T10:30:58+00:00

אנגלית עסקית לומדים רק מאנשי עסקים

TopPrep- ללמוד אנגלית עסקית בקבוצות קטנות עם מורים מנוסים דוברי אנגלית שפת אם,

המביאים איתם גם ניסיון רב מעולם העסקים.

לייעוץ ללא התחייבות, נא השאר/י פרטים:

TopPrep - הכנה לבחינות אקדמיות באנגלית

כולם מבינים ששיפור האנגלית הוא המפתח להצלחה בעולם העסקים של היום.

אנחנו ב- TopPrep נותנים לכם את כל היתרונות שיסייעו לכם להגיע ל-Top: לימודים בקבוצות קטנות, תרגול מעשי ומורים מנוסים המביאים איתם ניסיון רב מעולם העסקים האמיתי.

צוות המורים לאנגלית עסקית של TopPrep

אוון גורדון

דובר אנגלית שפת אם, מורה מקצועי לאנגלית עסקית, בעל ניסיון עסקי אותו רכש בחו"ל שנים רבות ובעל תואר ראשון במסחר מאוניברסיטת ויטווטרסרנד שביוהנסבורג. מנכ"ל לשעבר בחברה בה כיהן 14 שנים. בנוסף, אוון ייסד מספר חברות והוא מעורה בכל ההיבטים של עולם העסקים, כולל כספים, שיווק, מכירות, שירות לקוחות ועוד.

אוון עבד במחלקת השיווק והמכירות של חברה רב-לאומית ובישראל שימש בתפקידי הוראה ומינהל בתעשייה הישראלית המקומית, במסגרתה לימד אנגלית עסקית בחמש השנים האחרונות. הוא שמח מאוד ללמד אנגלית עסקית בישראל ובכך לסייע לשוק העבודה הישראלי לשפר את יכולתו לתקשר ביעילות באנגלית מדוברת ועסקית ולקרוא ולכתוב אימיילים.

קנדל ויגודה

דוברת אנגלית שפת אם, מורה לאנגלית עסקית ואקדמית, בעלת ניסיון נרחב בכתיבה, הכולל כתיבת דוחות, מאמרים, נאומים, וכן כתיבה שיווקית באינטרנט, עם התמחות בכל הקשור לתקשורת, תחום שבו צברה ניסיון של שלושים שנה. לקנדל יש ניסיון רב בעבודה עם ענפי תעשייה שונים, כגון פלדה, אלקטרוניקה, בריאות, טיפוח ועוד רבים.

בנוסף לעיסוקה בכתיבה עסקית ועיתונאית, קנדל פיתחה כלי תקשורת אלקטרוניים עבור כמה חברות ישראליות. קנדל היא בעלת תואר ראשון במדעי המדינה באוניברסיטת מקמאסטר שבקנדה, שאותו סיימה בהצטיינות, ותואר שני בתקשורת מאוניברסיטת סירקוז שבארצות הברית.

 סולי תמרי 

דובר אנגלית ועברית שפות אם (דרום אפריקה). מורה מקצועי לאנגלית עסקית ואנגלית מדוברת, בעל ניסיון עסקי רחב כמנהל ומנכ"ל של חברות הייטק הן בארץ ועוד 17 שנה בארה"ב. יזם עם ניסיון בהקמת וניהול חברות בארץ ובארה"ב, ומנהל פרוייקטים מוסמך PMP.  לימד אנגלית עסקית בבתי ספר לאנגלית מוכרים בארץ.

בקי בהיבטים השונים של עולם העסקים כולל כספים, שיווק, מכירות, משאבי אנוש, שירות לקוחות, פיתוח מוצרים, פיתוח עסקי ועולם האינטרנט. סולי מנתח את צרכי התלמיד ומתאים את הלימוד לרמת התלמיד הנוכחית ולמטרות התלמיד, בהתחשב גם בסגנון הלימוד האישי . סולי שם דגש על שיפור יכולת הדיבור וגם על בניית הבטחון האישי של כל תלמיד. הוא עוזר בבניית מצגות וגם בתרגול הצגתן, ותורם מניסיונו האישי הרבה מעבר לשיפור האנגלית. כנ"ל לגבי אמיילים או כל תקשורת אחרת באנגלית.

גיל לביא

יליד ארה"ב ודובר אנגלית ועברית שפות אם. מעל 20 שנות ניסיון בעסקים בינלאומיים כסמנכ"ל שיווק בחברות סטארטאפ והייטק. מומחה לפרסום ויראלי ובעבר מייסד לחברת הפקות ראשונה מסוגה באינטרנט. כיום גיל מלווה חברות הייטק בהליכי מיתוג וקופירייטינג באנגלית, מרצה לתקשורת במרכז הבינתחומי הרצליה, ומלמד אנגלית וסדנת כתיבה וקופירייטינג לארגונים שונים.

לגיל תואר ראשון בכלכלה ומדעי המדינה מאוניברסיטת UCLA ותואר שני במנהל עסקים MBA מ-USC בלוס אנג'לס.

בואו לקבל את ה-Top, בואו ללמוד אנגלית עסקית ב-TopPrep

היתרונות של לימוד אנגלית עסקית ב-TopPrep

ניתן ללמוד גם במסלול אחד על  אחד או אצלכם במשרד

תכני הקורס העיקריים

מיקום הקורס

מרכז מיאמי ביץ', איינשטיין 16, ר"ג. קומה 1. חנייה חופשית ברחובות הסמוכים

תאריך הקורס

ימי ראשון, החל מ 01/04/2018 – 10 מפגשים

שעות הקורס

17:30 – 20:30

בואו לקבל את ה-Top, בואו ללמוד אנגלית עסקית ב-TopPrep